
Смартфон realme C25Y 4/128GB Glacier Blue, 4G, 50+2/8Мп, Unisoc T618, IPS 6.5", 5000mAh
7 020 ₴
5 719,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 82069
- +380 (95) 538-87-64
Огляд realme C25Y 4/128GB Glacier Blue
realme C25Y

Естетичний дизайн
realme C25Y об'єднав у своєму дизайні строгі лінії, геометричну точність і плавні переходи відтінків, щоб створити привабливий і сучасний образ, який відмінно впишеться в стиль його власника. 
Цілий день з вами
Завдяки суперємному акумулятору на 5000 мАг смартфон realme C25Y може повністю задовольнити ваші потреби щодо автономної роботи. Його заряду вистачить дуже надовго, незалежно від того, дивіться чи ви відео, спілкуєтеся онлайн або граєте. Коли ваш смартфон сідає, ви можете включити режим суперенергозбереження, щоб і надалі користуватися потрібними вам програмами. Він здатний забезпечити до 59 годин роботи в режимі очікування або понад 6 годин прослуховування музики онлайн, навіть якщо залишилося всього близько 5% заряду батареї. 
Швидка зарядка на потужності 18 Вт
realme C25Y оснащений адаптером на 9В/2А, який дозволяє витрачати менше часу на підзарядку смартфона. Завдяки максимальній потужності 18 Вт він подбає, щоб ваш телефон заряджався набагато швидше, а ви могли швидше повернутися до своїх справ. 
Продуктивний 8-ядерний процесор
Основний на базі чіпсету Unisoc Tiger T610 з двома високопродуктивними ядрами Cortex A75 і шістьма Cortex A55, цей смартфон обіцяє безперебійну роботу в багатозадачному режимі. А також комфортне використання програм та будь-яких функцій. 
Камера 50 МП. Розгляньте більше деталей
Знімайте ультрачіткі фото за допомогою основного об'єктива з роздільною здатністю 50 МП, оригінальні чорно-білі портрети або використовуйте макро-датчик, щоб зосередитися на деталях. Потрійна камера смартфона допоможе зробити ваші фото унікальними і цікавими. 
Швидкий сканер відбитків пальців
Розташований на задній панелі дактилоскопічний датчик дозволяє одним дотиком розблокувати телефон. Але тільки його власнику, тому ви можете не перейматися збереженням своїх даних.
Характеристики
| Екран | |
| Діагональ: | 6,5 (IPS) |
| Дозвіл: | 1600х720 |
| Процесор | |
| Процесор: | восьмиядерний Unisoc T618 |
| Частота: | 1,8 ГГц |
| Графічний процесор: | Mali-G52 |
| Пам'ять | |
| ОЗП: | 4 Гб |
| Пам'ять: | 128 Гб |
| Апаратні функції | |
| Зв'язок: | 2G,3G,4G (LTE) |
| Передавання даних: | HSPA 42,2 / 5,76 Мбіт/с, LTE-A |
| Комунікації: | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, дводіапазонний, Wi-Fi Direct, точка доступу, Bluetooth 5.0, A2DP, LE |
| 4G: | так |
| Підтримка двох SIM-карток: | так |
| Тип SIM-картки: | Nano-SIM |
| Інтерфейсний роз'єм: | micro-USB |
| Слот розширення: | MicroSD |
| GPS: | GPS, A-GPS, ГЛОНАСС, Beidou |
| Камера | |
| Основа: | 50 (f/1.8) + 2 (f/2.4) + 2 (f/2.4, макро-об'єктив) Мп |
| Фронтальна: | 8,0 Мп |
| Додатково | |
| Датчики: | датчик освітлення, гіроскоп, датчик наближення, G-sensor, FaceUnlock, Fingerprint |
| ОС: | Android 11 |
| Батарея | |
| Акумулятор: | Li-Pol, 5000 мАг (незнімна) |
| Розміри та вага | |
| Габарити: | 164,5 x 76 x 9,1 мм |
| Вага: | 200 г |
*Технічні характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Realme |
| Країна виробник | Китай |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Блакитний |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Доступ в інтернет | WAP, LTE, EDGE, GPRS |
| Інтерфейси | Type-C, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.5 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G52 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Unisoc Tiger T618 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Датчик освітленості, Сканер особи, Гіроскоп, G - sensor, Сканер відбитку пальця |
- Ціна: 5 719,80 ₴


