
Витяжка ELEYUS BREEZE 1200 60 BL
6 290 ₴
5 289,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14745655
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Eleyus BREEZE 1200 60 BL

Телескопічна витяжка ELEYUS BREEZE 1200 60 чудово доповнює стиль кухні й ефективно очищає повітря від небажаних запахів.
Компактність
Телескопічна витяжка ELEYUS BREEZE 1200 60 вирізняється вдалим поєднанням потужної турбіни та компактного корпусу. Наші інженери продумали до деталей конструкцію витяжки для мінімальних просторових витрат на вашій кухні, адже її вбудована частина становить лише 138 мм.
Продуктивність
Чисте та свіже повітря гарантоване, оскільки ELEYUS BREEZE 1200 60 обладнана потужною турбіною з продуктивністю 1200 м 3/год. Інтенсивність втягування ви зможете регулювати самостійно, оскільки доступні дві швидкості, а характерною особливістю телескопічних витяжок є наявність висувної панелі, що збільшує площу забору повітря. Для ефективного використання витяжки рекомендується встановлювати її в приміщеннях площею до 23 м2, а в разі труднощів із під'єднанням до вентиляції використовуйте витяжку в режимі рециркуляції з двома вугільними фільтрами ELEYUS FW-Е14.
Зручність у повсякденному використанні
Надійне керування й освітлення надає комфорту до щоденного використання витяжки. Механічні клавіші керування дають змогу вмикати та вимикати витяжку та освітлення, а також регулювати швидкість втягування повітря. Крім клавіш, увімкнення та вимкнення витяжки можливе за допомогою телескопічної панелі. Для вашої зручності в ELEYUS BREEZE 1200 60 ми використовували дві галогенні лампи, які вирізняються широкою площею освітлення.
Купити Eleyus BREEZE 1200 60 ви можете, оформивши замовлення в нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.
Характеристики
Основні |
|
| Тип витяжки | Телескопічна |
|---|---|
| Тип монтажа | Вбудована в шафу |
| Тип керування | Кнопки |
| Режим роботи | Відведення та рециркуляція |
| Примітка | Режим рециркуляції працює тільки з вугільним фільтром |
Габарити |
|
| Ширина | 59.6 см |
|---|---|
| Глибина, см | 27.6 см |
| Максимальна висота, см | 17.8 см |
| Вага, кг | 5.9 кг |
Освітлення |
|
| Тип освітлення | Галогенна лампа |
|---|---|
| Кількість ламп/точок освітлення | 2 |
| Потужність кожної лампи, Вт | 35 Вт |
| Регулювання яскравості освітлення | Немає |
| Фокусування освітлення | Немає |
Дизайн |
|
| Колір корпусу | Чорний |
|---|---|
| Матеріал корпусу | Метал |
Функції |
|
| Фільтр | Алюмінієво-жироуловлювальний |
|---|
Технічні характеристики |
|
| Продуктивність | 1200 м3/год |
|---|---|
| Кількість двигунів | 1 |
| Споживана потужність, Вт | 270 Вт |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Зворотний клапан | Є |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 62.8 дБ |
Додатково |
|
| Додатково | Розмір упаковки: 620 х 240 х 370 мм Вага в упаковці: 6.98 кг |
|---|---|
| Країна-виробник | Україна |
| Комплектація | Витяжка Зворотний клапан Пластмасовий перехідник патрубка з Ø 150 мм на Ø 120 мм Інструкція Гарантійний талон |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Кількість моторів (двигунів) | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Продуктивність витяжки | 1200 куб.м/год |
| Режими роботи | Рециркуляція, Відвід |
| Стан | Новий |
| Тип витяжки | Настінна |
| Тип управління | Механічне |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Колір корпусу | Чорний |
| Ширина | 596 мм |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 276 мм |
| Максимальна висота | 178 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Кількість ламп освітлення | 2 |
| Потужність освітлення | 35 Вт |
| Освітлення | галогенні лампи |
| Споживана потужність | 270 Вт |
- Ціна: 5 289,60 ₴











