
Багатофункціональна шафа пластикова Keter/Kis Armadio Groove Basso 255130
9 720 ₴
7 919,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 255130
- +380 (95) 538-87-64
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Багатофункціональна шафа пластикова Keter/Kis Armadio Groove Basso 255130
Функціональні та водночас красиві простори для життя – ось філософія Keter. Ми розробляємо та створюємо продукти, які можуть полегшити повсякденне життя, організовуючи простір найкращим чином, як Groove. Завдяки сучасному та елегантному дизайну ви можете розмістити Groove у будь-якій кімнаті будинку, а завдяки його водонепроникності навіть на терасі чи веранді. Місце для всього, все на своєму місці, з Groove ви можете!
Шафи виконані із міцного якісного пластику. Перевагами таких меблів є несприйнятливість до іржі та вицвітання. Щодо дерев'яних та металевих аналогів шафи із пластику легкі, їх просто переміщати.
Температурний режим використання -5°C - +40°C. Це сприяє тривалому терміну служби та робить пластикові шафи відповідними меблями для зберігання господарського інвентарю, садових меблів, різного обладнання, побутових аксесуарів та предметів у приміщенні.
Шафи серії Groove відрізняються унікальним дизайном, простотою збірки та дерев'яними ручками. Усі шафи Groove є водонепроникними та стійкими до УФ-променів, тому їх можна використовувати як у приміщенні, так і на вулиці. Тому вони підходять для будь-яких приміщень і для зберігання будь-яких речей. Звичайно, шафки можна закрити на замок. Вони є чудовим рішенням для місць, схильних до затоплення та вологи, вам не потрібно турбуватися про іржу чи гниття - пересуваючи полиці, ви можете пристосувати простір до своїх потреб - шафа стоїть на піднятих ніжках - низькі витрати на обслуговування, іржа -стійкий, не піддається корозії (всередині та зовні) - регульовані полиці, кожна витримує 15 кг - практичні дверцята, що відкриваються - дизайнерські дверні ручки дуже зручні та легко триматися - сумісні з навісним замком
Технічні дані:
розміри: 98 x 80 x 45 см (висота x ширина x глибина)
вантажопідйомність: 15 кг (одна полиця)
матеріал: пластик
колір: бежевий + світло-коричневий
Вміст упаковки:
1 х шафа
розмір упаковки: 98 х 47 х 34 см
матеріал упаковки: картон
Характеристики
| Країна виробника | Італія |
|---|---|
| Ширина | 80 см |
| Висота | 98 см |
| Вага | 6 кг. |
| Артикул | 255130 |
| Розміри | 80х45х98 см |
| Розмір упаковки | 98х47х34 см |
| Колір | бежевий |
| EAN | 8013183144319 |
| Глибина | 45 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
- Ціна: 7 919,80 ₴






