
Садовий ящик - стіл Keter Luzon Flat Wicker 223932 графіт (247630)
2 799 ₴
2 298,80 ₴
- В наявності
- Код: 223932
- +380 (95) 538-87-64
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Садовий ящик - стіл Keter Luzon Flat Wicker 223932 графіт
Комфорт і зручність під час їжі, читання і загального часу з сім'єю і друзями. Функціональні і елегантні столи, пропоновані нами, скрасять кожну хвилину, проведену в саду, на терасі або балконі, допомагаючи як слід прийняти гостей.
Стіл Luzon Flat Wicker - це ідеальне доповнення для будь-якого зовнішнього простору. Завдяки багатофункціональності і вбудованому сховища Ваш балкон, сад або ганок стануть ще більш функціональними і створять більше можливостей. Дуже легко складається. Стійкий до несприятливих погодних умов і легкий для чищення.
Стіл LUZON FLAT WICKER - це ідеальне доповнення до будь-якого присадибної простору. Багатофункціональний столик з вбудованим ящиком для зберігання дозволить Вам ще повніше і різноманітніше використовувати достоїнства Вашого балкона, саду або веранди. Дуже легкий монтаж. Стійкий проти несприятливих погодних умов, легко чиститься.
Зовнішній столик для зберігання на відкритому повітрі LUZON FLAT WICKER - це універсальне рішення для зберігання, яке одночасно може доповнити будь-яку обстановку на відкритому повітрі як підставку для ніг або додаткове сидіння.
Погодостійкий, захищений від ультрафіолетових променів і легко чиститься, він побудований з міцної смоли, яка має стильну плоску плетену обробку з боків, а також знімну плоску стільницю з дерев'яної панелі.
Особливості:
Міцна смоляна конструкція
Стильний плоский плетений вигляд
Погодостійкий
УФ захищений
Легко чистити
Характеристики
| Країна виробника | Ізраїль |
|---|---|
| довжина | 39 см |
| Ширина | 39 см |
| Висота | 42,5 см |
| Навантаження | 110 кг. |
| Вага | 3,36 кг |
| Артикул | 223932 |
| Розміри | 39 x 39 x 42,5 |
| Розмір упаковки | 39х39х20 см |
| Колір | графіт |
| EAN | 8711245146720 |
| Глибина | 57 см |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
- Ціна: 2 298,80 ₴





