|
Опис - Водонагрівач EWT Clima Runde AWH/M 100 VВодонагрівач EWT Clima AWH/M 100 V Runde — нагрівач води накопичувального типу для вертикальної установки серії Runde V. Внутрішній бак з емальованого металу з антикорозійним покриттям. Ця інноваційна технологія покриття бака сприяє більш повільному освіті накипу, а також відбувається знезараження води.
На панелі управління нагрівача води є можливість встановити половину потужності водонагрівача. При цьому споживання електроенергії скорочується на 50%. Ця функція буде корисна в будинках зі старою проводкою або в приватному будинку.
Нагрівальний елемент з високоякісної міді. Пристрій захисного відключення електрики, захист від перегріву, запобіжний зливний клапан. Високоякісна теплоізоляція (CFC-Free). Круглий корпус (діаметр 440 мм) підійде навіть в самі невеликі приміщення. Основні характеристики - Водонагрівач EWT Clima Runde AWH/M 100 V
Характеристики Габарити (ВхШхГ) 94.5 х 44 х 44 см Оснащення Магнієвий анод Час нагріву 3.1 год Колір Білий Форма Циліндрична
Назва країни виробника Македонія Матеріал бака Емальована сталь обсяг мл 100 л Підведення труб Знизу Виробник EWT Clima Тип нагрівального елемента Відкритий "мокрий" Тип керування Механічне Тип установки настінний
|
|---|
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EWT Clima |
| Країна виробник | Македонія |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Потужність номінальна | 1.2 кВт |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 945 мм |
| Глибина | 444 мм |
| Ширина | 444 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
- Ціна: 7 270 ₴







