
Водонагреватель (Бойлер) WILLER AEVH-15R Palermo(Ultraslim), 15 л, 2,0 кВт
4 130 ₴
- Немає в наявності
- Код: Б-0076
- +380 (95) 538-87-64
Обзор водонагреватель WILLER AEVH-15R Palermo(Ultraslim)
Компактний бойлер WILLER AEVH-15R (Ultraslim) Palermo з емальованим внутрішнім баком та мокрим ТЕНом - чудове рішення для задоволення потреб у невеликій кількості гарячої води. Сфера застосування – нагрівання води для умивальника на кухні, нагрівання води для умивальника у санвузлі. Для використання у будинку, квартирі, на дачі.
Особливості бойлерів WILLER серії Palermo:
Потужний нагрівальний елемент 2000 Вт – найвища швидкість нагрівання води!
Нагрівальний елемент із термостійкої нержавіючої сталі
Світлова індикація наявності напруги живлення та процесу нагрівання води
Зручна та проста механічна панель управління
Режим "Comfort" для вибору оптимальної температури нагрівання води
Подвійний захист від перегріву води за допомогою термостата та термозапобіжника
Подвійний захист внутрішнього бака від корозії - титанокварцева емаль та захисний магнієвий анод.
Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапана
Компактні розміри водонагрівача, мінімальна глибина пристрою для встановлення
Загальні характеристики: |
|
| Клас енергоспоживання | З |
| Монтаж | Підведення труб знизу або зліва |
| Встановлення | Універсальна |
| Колір | Білий |
| Форма бойлера | Компактний |
| Шнур живлення | Євроштекер із заземленням, 1,5 м |
| Внутрішній бак | |
| Товщина стінки внутрішнього бака | 1,5 мм |
| Об `єм | 15 літрів |
| Матеріал внутрішнього бака | Титанокварцова емаль |
| Захист від корозії | Магнієвий анод |
| Кількість внутрішніх баків | 1 |
| Кількість магнієвих анодів | 1 |
| Нагрівальний елемент | |
| Тип нагрівального елемента | Занурювальний (мокрий) |
| максимальна потужність | 2,0 кВт |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Час нагріву води від 20°С до 60°С (Δt=40°С) | 21 хвилина |
| Безпека | |
| Тип захисту | Подвійна: терморегулятор та термозахист |
| Максимальна температура нагрівання | ~80°C |
| Температура спрацьовування захисту | ~98°C |
| Запобіжний клапан | Багатофункціональний, входить до комплекту постачання, G1/2" |
| Рівень вологозахисту | IPX4 - захист від бризок |
| Робочий тиск | 0,75 МПа |
| Теплоізоляція | |
| Теплоізоляційний матеріал | Пінополіуретан високої щільності |
| Товщина теплоізоляції | ~12 мм |
| Управління | |
| Тип управління | Механічне |
| Термоіндикатор | Відсутнє |
| Кількість режимів потужності | 1 |
| Терморегулятор | Зовнішній |
| Умови експлуатації | |
| Номінальна напруга живлення | 230 В/50 Гц |
| Розмір та вага | |
| Вага нетто | 7,60 кг |
| Габарити (Висота * Ширина * Глибина) | 500*250*258 мм |
| Країна реєстрації торгової марки | Німеччина |
| Країна виробництва | КНР |
| Комплект поставки | Водонагрівач, посібник користувача, гарантійний талон, запобіжний клапан, шнур живлення, інсталяційний комплект |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Максимальна температура нагріву води | 80 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 15 л |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 258 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
- Ціна: 4 130 ₴


