
Водонагрівач (Бойлер) WILLER PU07RF-Cubus, 7 л, 1,5 кВт
4 740 ₴
3 739,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: Б-00103
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Водонагрівач Willer PU07RF-Cubus
Унікальний формою, компактний електричний накопичувальний водонагрівач об'ємом 7 літрів. Підлоговий варіант встановлення та підключення. Оснащений зануреним (мокрим) тіном потужністю 1.5 кВт. Технологія виготовлення внутрішнього бака з одним зварним швом дозволяє значно збільшити термін служби пристрою. Внутрішній бак, виготовлений із сталі та покритий шаром титанокварцевої емалі, та захисний резисторний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації.
Переваги та особливості:
Підлогове розміщення під мийкою, що не вимагає кріплення на стіну, має можливість встановлення на полицю; Підключення комунікацій у верхній частині корпусу; Внутрішній бак складається із двох сталевих напівсфер, з'єднаних одним зварним швом; Захист від корозії: на внутрішню поверхню бака нанесений титанокварцевий шар емалі (нанесення в статичному полі при температурі до 1000°C); Теплоізоляція забезпечується шаром якісного щільного поліуретану; Плавне регулювання температури нагрівання води; Занурювальний (мокрий) ТЕН;
Характеристики
|
|
|
| Об'єм | 7 л |
| Джерело енергії | Електрика |
| Тип ТЕНа | Відкритий (Мокрий) |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Номінальна потужність | 1500 Вт |
| Потужність ТЕНа | 1 х 1500 Вт |
| Максимальна температура нагріву | 75 °C |
| Час нагріву всього об'єму | 18 хв |
| Кількість користувачів | 1 користувач |
| Клас енергоефективності | B |
| Встановлення |
Горизонтальна Під раковиною |
| Підведення труб | Верхне |
| Форма | Кубічна |
| Тип управління | Механічне |
| Smart-управління | Немає |
| Регулятор потужності | Відкритий (на корпусі) |
| Індикатор температури | Механічний |
| Матеріал покриття бака | Сталь з напиленням титанокварца |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Матеріал теплоізоляції | Пінополіуретан |
| Оснащення і функції | Магнієвий анод |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Додатково | Номінальна напруга живлення: 230 В/50 Гц Температура захисту: ~93°C Робочий тиск: 0.8 МПа Товщина теплоізоляції: 15 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Комплектація | Водонагрівач Запобіжний клапан Шнур живлення Установчий комплект Інструкція Гарантійний талон Коробка |
| Висота, мм | 251 мм |
| Ширина, мм | 251 мм |
| Глибина | 386 мм |
| Габарити | 251 x 251 x 386 мм |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 30 х 31 х 48 см |
| Вага | 5.5 кг |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Вага | 5.5 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 7 л |
| Підводка | Нижня |
| Продуктивність при ∆=50°С | 18 літр/хв |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 251 мм |
| Глибина | 386 мм |
| Ширина | 251 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Магнієвий анод | Так |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
- Ціна: 3 739,80 ₴









