
Духова шафа електрична (стр. духовка) JANTAR GTK 6006 BL, 53л, 2.4 кВт
11 410 ₴
9 409,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: D-021
- +380 (95) 538-87-64
Огляд ст. духовка JANTAR GTK 6006 BL
Високоякісні матеріали та лаконічний дизайнДля духової шафи вибрали надійні матеріали: чорне гартоване скло для панелі керування, подвійне гартоване скло для дверцят й алюміній для ручки. Лаконічний дизайн духовки доповнить будь-який інтер’єр, а з оптимальними режимами ви переконаєтесь, що готувати – це легко!Безпечні та зручні дверцятаКамера духовки об’ємом 53 л розігрівається до високої температури, тому дверцята оснащені подвійним гартованим склом. Воно дозволяє в 4 рази зменшити температуру зовнішнього скла розігрітої духовки, дбаючи про вашу безпеку під час приготування. Внутрішнє скло дверцят легко знімається для додаткової зручності у догляді.5 режимів роботиВибирайте один із 5 режимів роботи духовки та регулюйте температуру від 50 °C до 270 °C, щоб насолодитися кожним шматочком запечених страв.КонвекціяРежим конвекції вирівнює температуру в духовій шафі за допомогою постійної циркуляції повітря. Так ваша випічка рівномірно пропікається, навіть якщо ви готуєте одночасно на кількох рівнях.ГрильЗ функцією грилю страви швидко покриваються хрусткою скоринкою, а серединка залишається соковитою. Такий режим ідеально підійде для шанувальників апетитного м’яса та ароматних овочів гриль.Таймер з автовимкненнямТаймер дозволяє використовувати духову шафу в автоматичному та ручному режимах. Прилад буде вимкнено автоматично, після закінчення часу запікання. Автовимкнення – це не лише комфорт, а й додаткова безпека. Використання духової шафи доступне в ручному режимі, що так важливо для поціновувачів традиційного приготування, оскільки ви самостійно вимикаєте духову шафу коли ваша страва готова.Решітка та декоВам не потрібно шукати додаткове деко або решітку, не варто вибирати між куркою-гриль і домашньою шинкою. Духова шафа має 2 деко та решітку для грилю в комплекті, щоб ви створювали смачні страви без зайвих турбот.А клас енергоефективностіДухова шафа JANTAR MTK 6006 з максимальною споживною потужністю 2,4 кВт та класом енергоефективності А дбає про розумне споживання енергії у вашому домі. Обираючи ТМ JANTAR, ви обираєте продукцію, яка довго тішитиме вас справною роботою. Ми забезпечуємо вас офіційною гарантією від виробника та доступною мережею сервісних центрів по всій території України.ХАРАКТЕРИСТИКИОсновніТип: ЕлектричнаРозмір (мм): 600Споживана потужність (Вт.): 2400Управління: МеханічнеДисплей: НіМожливість підключення до мереж: 220-240 В min 16 AМаксимальна споживана потужність (Вт): 2400Гарантія (міс): 12 місяцівДодаткові функції і характеристикиОсобливості: Тангенціальне охолодження Максимальна температура: 270 °С Таймер з відключенням духовки Емаль легкого очищенняФункції: Конвекція Знімне скло Знімні двері Таймер з відключенням духовкиКолір: ЧорнийРозмір упакування: 630х640х630 ммРозмір (ДхШхВ) : 595x595x560 ммРозміри ніші для вбудовування : 600х560х555 мм Масана Нетто (кг): 24Маси Бруто (кг): 26
Характеристики
ТипДуховка електрична
Колір чорний
Таймер механічний
Клас енергоспоживання A
Вертел немає
Газ-контроль немає
Гриль є
Дизайн сучасний
Пароварка немає
Відкриття дверцят відкидна (зверху вниз)
Захист від дітей немає
Конвекція (вентилятор)є
Конструкція незалежна
Кількість режимів нагріву (роботи)6
Метод очищення традиційний (емаль легкого очищення)
Мікрохвильовка (НВЧ)немає
Направляючір ельєфні
Основні комплектуючі1 глибоке деко, 1 дрібне емальоване деко, решітка
Перемикачі поворотні
Подвійна конвекція немає
Потужність підключення, Вт2400
Приготування двох різних страв одночасно (з Роздільним керуванням)немає
Приготування піцинемає
Розморожуванняє
Спосіб встановлення вбудована
Обєм, л53
Висота, см59.5
Глибина, см56
Ширина, см59.5
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | JANTAR |
| Варіант установки | Незалежний |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 6 |
| Конвекція | Так |
| Об'єм духової шафи | 53 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування дверцят духової шафи | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Газ-контроль духовки | Ні |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип гриля | електричний |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Функція автовідключення | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Електропідпал | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Ширина | 595 мм |
- Ціна: 9 409,80 ₴











