
Духова шафа електрична (стр. духовка) SIEMENS HB 272ABB0, 71л, 3.6 кВт
27 740 ₴
22 739,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: D-025
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Духова шафа електрична Siemens HB272ABB0, 71л, 3.6 кВт
Очищення духової шафи легко
Рукавички для чищення духової шафи більше не знадобляться: завдяки функції activeClean® духова шафа очищується сама. Просто приберіть залишки їжі, а інше зробить прилад. Натисніть кнопку - і весь осад після пирогів, запеченого м'яса або риби на грилі, якого зазвичай так важливо позбутися, перетвориться на попіл при великій температурі. Вам залишиться просто обтерти поверхню вологою ганчіркою.
Для простого та зручного керування духовкою
Завдяки чіткому дисплею без перемикачів, LED TouchControl робить керування вашою духовою шафою Siemens з піролітичним очищенням простим і зручним. Усі функції духової шафи відображаються на дисплеї, а режим нагріву, температура, тривалість та всі інші функції можуть бути встановлені за допомогою сенсорних кнопок. Залежно від моделі духової шафи, дисплей інтегрований у скляну панель, яку легко мити.
cookControl10: автоматичні програми забезпечать бездоганні кулінарні результати
Щоб забезпечити найкращі результати приготування страв, ми інтегрували кулінарну книгу безпосередньо до системи духової шафи. cookControl10 містить до 10 автоматичних програм для бездоганного приготування страв. Просто виберіть бажану програму та вкажіть вагу продукту – все станеться автоматично.
Рівномірне нагрівання для бездоганної випічки
Нехай кожен випічка буде вдалим із функцією "3D-Гаряче повітря-плюс". Жар розподіляється в духовці рівномірно, тому ви можете використовувати кілька рівнів. Спробуйте одночасно випікати печиво чи кекси на трьох рівнях – збережіть свій час та насолоджуйтесь бездоганним результатом.
Швидше досягайте необхідної температури випічки в духовці з функцією fastPreheat
Додаткова функція швидкого розігріву FastPreheat нагріває духову шафу дуже швидко без збільшення енергоспоживання. Тепер не потрібно довго чекати, доки духовка нагріється до потрібної температури.
Характеристики
Основні |
|
| Тип | Електрична |
| Тип духовки | Незалежна |
| Об`єм | 71 л |
| Колір | Чорний з сірим |
| Відкриття дверцят | Зверху вниз |
| Направляючі | Телескопічні |
| Клас енергоспоживання | A |
| Максимальна температура нагріву | 275 °C |
Управління |
|
| Тип управління | Сенсорний |
| Регулятори | Сенсорні |
| Дисплей | Є |
Функції та програми |
|
| Додаткові функції |
Автовідключення Гриль Захист від дітей Таймер |
| Гриль | Електричний |
| Потужність гриля | 2800 Вт |
| Кількість програм | 10 |
| Програми | Гаряче делікатне повітря Гриль великої площі Нижній нагрів Гаряче повітря Піца Гриль + гаряче повітря Стандартний нагрів |
Безпека та догляд |
|
| Тип очищення | Піролітичне + Очищення паром |
| Кількість скла дверцят | 3 |
Додатково |
|
| Матеріал дверцят | Скло |
| Матеріал панелі управління | Нержавіюча сталь |
| Потужність підключення | 3.6 кВт |
| Вага | 37.2 кг |
| Вага в упаковці | 39.4 кг |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Комплектація | Духова шафа Решітка Деко Інструкція Гарантійний талон Упаковка |
Габарити |
|
| Висота, см | 59.5 см |
| Ширина, см | 59.4 см |
| Глибина, см | 54.8 см |
| Габарити ніші для вбудовування (ВxШxГ) | 58.5-59.5 x 56-56.8 x 55 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 10 |
| Конвекція | Так |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Об'єм духової шафи | 71 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертел | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 3 |
| Максимальна температура нагріву | 275 град. |
| Очищення духовки | Каталітична, Очищення парою |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 3600 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 548 мм |
| Ширина | 594 мм |
- Ціна: 22 739,60 ₴





