
Варильна поверхня газова ELEYUS ALMADA 60 BL CTF, 7400 Вт
8 610 ₴
6 809,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: П-0016
- +380 (95) 538-87-64
Огляд ст. поверхня ELEYUS ALMADA 60 BL CTF
|
Тип |
Газова |
|
Розмір, см |
60 |
|
Вид поверхні |
Класична |
|
Матеріал поверхні |
Скло |
|
Матеріал решіток |
Чавун |
|
Кількість решіток |
2 |
|
Управління |
Поворотні перемикачі |
|
Розташування панелі керування |
Фронтальне, зміщене вправо |
|
Газ-контроль |
Так |
|
Електропідпал |
Автоматичний (в ручці) |
|
Кількість конфорок |
4 |
|
Турбоконфорка |
Так (3,0 кВт) |
|
Діаметр і потужність конфорок |
Ліва передня (WOK): потужність 3000 Вт, діаметр 110 мм; Права передня: потужність 1000 Вт, діаметр 55 мм; Ліва задня: потужність 1700 Вт, діаметр 75 мм; Права задня: потужність 1700 Вт, діаметр 75 мм |
|
Тип використовуваного газу |
Природний газ (NG G20 20 mbar) / зріджений газ (PG G30 30 mbar) |
|
Особливості |
Підставка для посуду WOK, Перехідник на шланг в комплекті, Товщина поверхні 45 мм, Ручки керування з високоякісного жароміцного матеріалу, Довжина ккабелю живлення: 1,0 м |
|
Можливість підключення до мереж, В |
220 |
|
Розмір довжина (Д), мм |
520 |
|
Розмір ширина (Ш), мм |
590 |
|
Розмір висота (В), мм |
54 |
|
Розміри ніші для вбудовування довжина (Д), мм |
495 |
|
Розміри ніші для вбудовування ширина (Ш), мм |
560 |
|
Розміри ніші для вбудовування висота (В), мм |
60 |
|
Розмір упаковки довжина (Д), мм |
595 |
|
Розмір упаковки ширина (Ш), мм |
675 |
|
Розмір упаковки висота (В), мм |
155 |
|
Об'єм упаковки, м³ |
0.062 |
|
Вага Нетто, кг |
14.2 |
|
Вага Брутто, кг |
16 |
|
Країна виробник товару |
Туреччина |
|
Країна реєстрації бренду |
Україна |
|
Гарантія, місяців |
60 |
|
Комплект постачання |
Варильна поверхня, Підставка для посуду WOK, Монтажний комплект, Кабель живлення з вилкою, Додатковий комплект жиклерів для зрідженого газу, Керівництво з експлуатації, Гарантійний талон |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eleyus |
| Країна виробник | Туреччина |
| Варіант установки | Незалежний |
| Дизайн "Доміно" | Ні |
| Матеріал решітки | Чавун |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Рамка по краях | без рамки (скошені краї) |
| Стан | Новий |
| Тип | Газова |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Вага | 14.2 кг |
| Висота | 54 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 60 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 495 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Дисплей | Ні |
| Споживана потужність | 7400 Вт |
| Тип електропідпалу | автоматичний |
| Електропідпал | Так |
| Конфорки | |
| Кількість газових конфорок | 4 |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Розташування конфорок | квадрат |
- Ціна: 6 809,80 ₴





