Діють сезонні знижки! Перед замовленням телефонуйте за номером вказаним на сайті, або пишіть в чат!
Шезлонг пластиковий Keter Jaipur 235162 графіт
Поєднуючи форму та функціональність, легкий шезлонг Jaipur — це те, що вам потрібно для літнього життя. Насолоджуйтеся сонцем у стилі та комфорті з його красивою плетеною текстурою і чотирма похилими положеннями, які дають змогу просто перемикатися між читанням книг і відпочинком на сонці. Легкий у складанні, шезлонг також легко зберігати завдяки складаній конструкції, що займає мінімальний простір для зберігання в холодні місяці.
Функціональні садовий лежак Jaipur з поверхнею, що схожа на фактуру натурального ротанга, є гарантією комфортного відпочинку. Продуманий дизайн дає змогу складати лежак у розміри невеликої зручної валізи. Регульована 4-позиційна спинка — це додаткова функція, яка підвищує комфорт її використання. Чищення м'якою тканиною з додаванням води та мийного засобу. Стійкий до погодних умов і ультрафіолетових променів.
Чотири положення нахилу дають змогу легко змінювати кут нахилу спинки від градусів до 30 градусів, до 50 градусів і 70 градусів.
- Різноманітність кольорів і дизайну (від плетіння, типу пластику).
- Довговічність.
-
Практична, не вимагає складного догляду. Натуральним волокнам із ротанга потрібне щорічне оброблення спеціальними засобами (фарбування, обробка олією).
-
Легко миється. Досить мити водою, зазвичай очисні засоби не потрібні.
- Всі моделі розбірні, що дає змогу заощаджувати місце під час транспортування та зберігання.

Характеристики
| Розмір паковання | 81 x 62,5 x 17 см. |
|---|---|
| Вага | 7.65 кг |
| Артикул | 235162 |
| Довжина: | 187 см |
| Ширина | 58 см |
| Висота | 29 см. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Італія |
| Комплектація підлокітниками | Ні |
| Матеріал | Пластик |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Подушка-підголівник | Ні |
- Ціна: 4 600 ₴












