Опис стир. машина CANDY CS 1282DE-S
Опис товару
Заощаджуйте час завдяки швидким циклам
Найкраще поєднання часу та продуктивності. Пральні машини Candy дають змогу вибрати один із чотирьох 100% ефективних циклів тривалістю менш ніж одну годину.
Продовжте життя вашій пральній машині
Функція Smart Check-up пропонує прості поради з технічного обслуговування для більшої ефективності. Це допоможе вам тримати ваш пристрій під контролем, відстежуючи його стан. У разі помилки або збою його інтелектуальне керівництво допоможе вам знайти найкраще рішення, щоб ви могли вирішити його самостійно.
Адаптований до всіх потреб прання
Завантажте цикли Smart, які найкраще підходять для вашого способу життя, й отримайте доступ до додаткових програм, щоб якнайкраще подбати про свій одяг.
Максимальна гнучкість
З відкладеним стартом білизна буде готова саме тоді, коли ви цього захочете. Він дає змогу запрограмувати запуск циклу прання з максимальною затримкою 24 години. Більше не потрібно турбуватися про неприємний запах білизни всередині барабана. Заощаджуйте енергію, плануючи прання в той час, коли вартість електроенергії зручніша.
Характеристики Candy CS1282DE-S
|
Виробник |
Candy
|
|
Колір |
білий
|
|
Тип машини |
Автомат
|
|
Тип завантаження |
фронтальна
|
|
Сушіння |
немає
|
|
Кількість програм прання |
16 |
|
Завантаження білизни (стирка), кг |
8 |
|
Клас прання |
A
|
|
Клас енергоспоживання |
A+++ |
|
Клас пресування |
B |
|
Максимальна швидкість віджимання, об/хв |
1200 |
|
Максимальний рівень шуму, дБ |
81 |
|
Дисплей |
є
|
|
Швидке прання |
є
|
|
|
|
|
Програми |
Відтермінування старту
|
|
Додаткові можливості |
Таймер, Технологія NFC, Контроль за рівнем піни, Блокування від дітей
|
|
Тип двигуна |
Колекторний
|
|
Глибина, см |
52 |
|
Ширина, см |
60 |
|
Висота, см |
85 |
|
Вага, кг |
65.7 |
|
Безпека |
Контроль дисбалансу, Захист від протікання води, Блокування керування |
|
Країна-виробник товару |
Італія |
|
Комплектація |
Пральна машина, Інструкція, Гарантійний талон |
|
Тип керування |
Сенсорний, Поворотний механізм |
|
Особливості |
Недороги |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Candy |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 8 кг |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 65.7 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 520 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 16 |
| Особливості | Дисплей, Відстрочка старту, Захист від дітей |
| Програми | Програма "Бавовна", Програма "Шерсть", Програма прання сорочок, Програма прання верхнього одягу, Програма швидкого прання |
| Рівень шуму при пранні | 81 дБ |
| Споживання води | 136 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 18 200 ₴






