Опис GORENJE WNHPI 60 SCSIR/UA
SteamTech
Додаткова обробка парою наприкінці роботи вибраної програми зробить ваші речі набагато гладкішими. Барабан наповнюється парою, яка проникає в кожне волокно тканини, пом’якшуючи її. Після цього прасування взагалі може не знадобитися.
DelayEnd
Завчасно запрограмуйте запуск пральної машини, щоб вона працювала саме тоді, коли вам зручно: наприклад, коли тарифи на електроенергію найнижчі. Речі пратимуться відповідно до попередньо заданого рівня та будуть готові до сушіння.


Inverter PowerDrive motor
Тихий, але потужний двигун забезпечує довгий термін служби пральної машини і економить енергію при кожному пранні.
QuickWash 15'
Слабко забруднену білизну можна просто освіжити за 15 хвилин при температурі 30° С. Ваш улюблений одяг буде завжди напоготові.


DrumClean
Використання прального порошку за умови нижчих температур прання може створити ідеальні умови для розвитку бактерій, які, у свою чергу, можуть спричинити неприємний запах вашої білизни. Програма SterilTub знищує всі бактерії всередині пральної машини та гарантує завжди свіжий запах речей.
SnowFlake drum
Завдяки нашому унікальному дизайну барабана Snowflake ваша білизна буде випрана та висушена дбайливо та ефективно.

Характеристики
Тип пральної машини
- Автомат
- 6 кг
- З фронтальним завантаженням
- B
- A
- А
- 15
- SteamTech: обробка парою для розгладження складок
Сенсор споживання води SensiSaveTM
Контроль стабільності SCS
- 37 л
- 0.65 кВт*год
- Бавовна
Спорт
Синтетика
Вовна
Мікс
Дитячий одяг
Еко 40–60 °C
Швидка 15'
Суперчорне
Eco 20 °C
Пухові речі
Антиалергія
Віджимання
Самоочищення SterilTub
Полоскання/Отжим
- Інверторний
- 1000
- Вибір температури прання
Вибір швидкості віджиму
Функція ''Очищення барабана''
Таймер відстрочки старту
Блокування від дітей
- 64
- LED-індикація
- З баком для води
- З дисплеєм
- З парою
- 65.4
- 85 x 59.5 x 73.5 (з баком)
- Білий
- 88 х 65 х 73.5
- 58
- 76
- Окрема (соло)
- Метал
- 43
- 90
- Напруга 220-240 B
Потужність підключення 1700 Вт
- Словенія
- 24 місяці офіційної гарантії від виробника
- Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Китай |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 6 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1000 об/хв |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 59.7 кг |
| Висота | 880 мм |
| Глибина | 735 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від дітей, Дисплей |
| Споживання води | 37 л |
| Програми | Програма ручного прання, Програма "Синтетика", Програма "Шерсть", Програма прання дитячих речей, Програма прання верхнього одягу, Програма прання сорочок, Програма швидкого прання, Попереднє прання, Програма "Бавовна" |
| Рівень шуму при пранні | 58 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 21 505 ₴






