Опис стир. машина GORENJE WNHPI 72SCS/UA
Опис
МОТОР INVERTERPOWERDRIVE
Винятково надійний та ефективний інверторний мотор
Потужний інверторний мотор працює без щіток, тому відсутні механічні дії, тертя та зношування. Це покращує результати прання, підвищує енергоефективність, забезпечує тиху роботу та продовжує термін служби мотора та самої машини. Цей дуже потужний двигун встановлюється на наших кращих моделях.
Безпека ваших дітей
Дверцята пральної машини не можна відкрити під час циклу. Для додаткової безпеки панель керування можна заблокувати, натиснувши комбінацію кнопок, і це унеможливить випадкову зміну налаштувань.
Менше складок, менше прасування
Додаткова обробка парою наприкінці програми ефективно розгладжує тканину. Пара проникає в тканину наскрізь, пом'якшує і розгладжує волокна, позбавляючи необхідності гладити одяг.
Потужний та тихий
Тихий, але потужний двигун забезпечує довгий термін служби пральної машини і економить енергію при кожному пранні.
Прайте, коли зручно
Функція відстрочення закінчення прання дозволяє запрограмувати завершення програми на зручний для вас час. Це також дозволяє скористатися нижчими тарифами на електроенергію. Одяг буде випраний відповідно до обраної програми і готовий до сушіння.
Характеристики
Тип пральної машини- Автомат
- 7 кг
- З фронтальним завантаженням
- B
- A
- А+++
- 15
- SteamTech: обробка парою
Програма самоочищення SterilTub
Контроль стабільності (SCS)
- 42 л
- 0.586 кВт·год
- Бавовна
Синтетика
Вовна
Спорт
Мікс
Анти-алергія
Дитячий одяг
Чорне
Швидке прання 15'
Пухові речі
Еко 20-40–60 °C
- Інверторний
- 1200
- Додавання білизни
Прання у холодній воді
Блокування від дітей
Відкладений старт
Власні налаштування
Регулювання швидкості віджиму
Регулювання температури
Попереднє прання
Зважування білизни
Оптимізація споживання води/електроенергії
- 57
- З дисплеєм
- З можливістю дозавантаження білизни
- З парою
- З розбірним баком
- 58.4
- 85 х 59.7 х 43.5
- Білий
- 88 х 65 х 49.5
- 56
- 74
- Окрема (соло)
- Карботек
- 43
- 89
- SterilTub
- Словенія
Країна-виробник товару
- Китай
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Країна виробник | Словенія |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Клас прання | A |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Стан | Новий |
| Сушка | Ні |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 57 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Ширина | 597 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 15 |
| Особливості | Дисплей, Відстрочка старту, Захист від дітей |
| Програми | Програма "Бавовна", Програма ручного прання, Програма прання дитячих речей, Програма "Синтетика", Програма "Шерсть", Програма прання сорочок, Програма швидкого прання, Програма прання верхнього одягу, Попереднє прання |
| Рівень шуму при пранні | 56 дБ |
| Споживання води | 42 л |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 14 075 ₴








