Опис стир. машина LG F2V3HS0WW
Огляд Пральна машина LG F2V3HS0WW
AI DD
Інтелектуальна система визначення типу тканини
У пам'яті пральних машин LG AI DD™ попередньо завантажено базу даних із 20 000 поєднань тканини. Аналіз даних дозволяє підібрати окремий алгоритм прання кожного типу білизни. В результаті Ви отримуєте високу якість прання і до 18% менше пошкоджень тканини.
*Протестовано Intertek у березні 2019 року. Була використана програма прання «Бавовна» із завантаженням 2 кг спідньої білизни, як порівняти з результатами, отриманими на звичайній програмі прання «Бавовна» на звичайній пральній машині LG (моделі F4V9RWP2W та FC1450S2W). Результати можуть відрізнятися залежно від типу білизни та інших умов. AI DD працює на 3 програмах прання. (Бавовна, Змішані тканини, Повсякденне прання).
Що таке AI DD?
Інтелектуальна система визначення типу тканини AI DD може розпізнавати як вага, а й характеристики тканини, наприклад щільність і м'якість, з точністю підбираючи оптимальний алгоритм прання.
Steam
Турбота про здоров'я
Технологія LG Steam видаляє до 99.9% побутових алергенів*, дбаючи про здоров'я вашої родини.
*Програма прання «Гіпоалергенне прання» сертифікована Британською асоціацією з боротьби з алергією (BAF), підтверджено видалення до 99,9% алергенів та кліщів домашнього пилу.
Видалення до 99.9% алергенів
Обробка парою знищує до 99,9% побутових алергенів.
Збільшене завантаження
Більше завантаження, той самий розмір
Покращена система амортизаторів знижує рівень вібрацій під час прання. Це дозволило збільшити об'єм, барабан майже не збільшуючи розміри корпусу пральної машини.
Дизайн та надійність
Стильний дизайн та підвищена гігієнічність
Елегантна глянсова обрамка дверцят, створена у сріблястому кольорі, приваблює своєю лаконічністю. Ребра барабана виготовлені з нержавіючої сталі, що має антибактеріальні властивості.
Характеристики
Тип пральної машини- Автомат
- З фронтальним завантаженням
- 7 кг
- B
- A
- А+++
- 14
- Тип двигуна: Inverter Direct Drive™
Технологія визначення властивостей тканини AI DD™
Обробка парою Steam™
Внутрішня поверхня барабана: бульбашкова
Кількість ребер барабана: 3
Матеріал ребер барабана: нержавіюча сталь
Тип ребер барабана: прямі
Розташування ребер барабана: одне за одним
Діаметр завантажувального люка: 30 см
Сторона відкриття дверцят: праворуч
Матеріал ТЕНу: Спеціальний сплав нікелюмід
Технологія контролю напруги (174-400 В)
Система контролю піноутворення
Стандартна система зменшення рівня вібрації
Автоматичний перезапуск із збереженням попередніх налаштувань
- 45 л
- 0.66 кВт*год
- Бавовна
Eco 40-60˚
Змішані тканини
Повсякденне прання
Полоскання + Віджимання
Делікатне прання
Безшумне прання
Ручне прання / Вовна
Пухова килима
Спортивний одяг
Очищення барабана
Швидка 14
Гіпоалергенне прання
Одяг малюка + Пар
- Інверторний з прямим приводом
- 1200
- Мобільна діагностика Smart Diagnosis™ за звуковим сигналом
Блокування панелі керування від дітей
- 60
- З дисплеєм
- З парою
- З розбірним баком
- 64
- 85 x 60 x 48
- Білий
- 89 x 63 x 57
- 56
- 71
- Окрема (соло)
- ABS-пластик
- 44
- 150
- Республіка Корея (Південна Корея)
- LG 0-800-303-000 Пн - Нд, 08:00-20:00
- 12 місяців офіційної гарантії від виробника, 10 років на інверторний двигун
- Польща
- українська
- Бульбашковий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Країна виробник | Китай |
| Вибір температури прання | Так |
| Клас віджиму | B |
| Клас прання | A |
| Клас енергоспоживання | A+++ |
| Максимальне завантаження білизни для прання | 7 кг |
| Максимальна швидкість віджиму | 1200 об/хв |
| Матеріал бака | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип завантаження | Фронтальна |
| Тип пральної машини | Автомат |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Тип двигуна | Інверторний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 60 кг |
| Висота | 850 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість програм прання | 14 |
| Особливості | Відстрочка старту, Захист від дітей, Дисплей |
| Споживання води | 45 л |
| Програми | Програма "Синтетика", Програма ручного прання, Програма "Шерсть", Програма прання дитячих речей, Програма прання верхнього одягу, Програма прання сорочок, Попереднє замочування, Програма швидкого прання, Попереднє прання, Програма "Бавовна" |
| Рівень шуму при пранні | 56 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Фіолетовий |
- Ціна: 26 160 ₴










