
Багатофункціональна шафа пластикова Keter/Kis Planet Alto 246637 сіра
6 082 ₴
5 081,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 246637
- +380 (95) 538-87-64
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Опис
Багатофункціональна шафа пластикова Keter/Kis Planet Alto 246637 сіра
Серія меблів Planet створена для прихильників функціональних та екологічних рішень. Багатофункціональна шафа Planet дивує унікальним дизайном та універсальністю використання. Він виготовлений із пластику, на 80% переробленого. Завдяки своїй простій і мінімалістичній формі та стриманим кольорам, він ідеально впишеться в декор практично будь-якого інтер'єру. Міцна та міцна конструкція, встановлена на регульованих ніжках, забезпечує її стабільність. Ще однією перевагою представленої моделі є ергономічні ручки, що забезпечують безпроблемне відкривання та закривання шафи, додатково закриваються навісним замком. Багатофункціональна шафа Planet Keter/Kis ідеально підходить, зокрема для пральні, гаража або офісу. Він призначений для самостійного монтажу — без потреби використання додаткових інструментів!
Особливості продукту:
— міцна конструкція з високоякісного пластику — поліпропілену, стійкого до несприятливих погодних умов.
- обладнаний регульованою полицею (полиця витримує навантаження до 15 кг)
- двері мають металеві петлі та ручки, вони також пристосовані для закриття на замок (замок не входить до комплекту)
- металеві профілі, що гарантують надійну роботу
- регульовані за висотою ніжки та додаткові 2 ніжки в основі для стабільності
— стійка до пошкоджень конструкція витримує навіть найскладніші умови, тому ідеально підходить для майстерні, підвала або гаража.
- шафа розрахована на просте прибирання
Розміри:
- Ширина — 68 см
- глибина — 39 см
- висота — 173 см
- кількість полиць — 3 шт.
- вантажність — 15 кг/1 полиця
Характеристики
| Вага | 12 кг |
|---|---|
| Артикул | 246637 |
| Розміри | 68х39х173 см |
| Розмір паковання | 80х40х22 см. |
| Колір | сірий |
| Ширина | 68 см. |
| Висота | 173 см |
| Глибина | 39 см |
| EAN | 8013183115340 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 5 081,80 ₴







