-17%

Садовий ящик для зберігання шафи-скриня Keter Patio Store 230455
20 790 ₴
17 289,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 230455
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Діють сезонні знижки! Перед замовленням телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Садовий ящик для зберігання Keter Patio Store 230455 характеризується простим і вишуканим дизайном, універсальною колірною гамою й фактурою поверхні, що схожа на натуральну деревину. Сундук стане в пригоді скрізь, де необхідно систематизувати садові аксесуари або предмети домашнього побуту. Оптимальні розміри та горизонтальна конструкція дадуть змогу розмістити її в зручному місці. Надійна конструкція захищає предмети, у ній зберігаються, від вологи, а високоякісний матеріал, з якого він виготовлений, гарантує довгий термін експлуатації виробу.
Основні характеристики:
- не вимагає спеціального догляду, досить мити водою;
- стійкий до іржі, блякнення;
- міцний, всепогодний пластик;
- легке та швидке збирання;
- багатофункціональність — його можна використовувати й усередині приміщень;
- ідеально підходить для застосування в саду, на терасі, балконі;
- подвійні стіни DUOTECH;
- міцна панель для підлоги;
- широкі подвійні двері;
- неіржавкі петлі з розкриттям дверей 105°;
- кронштейни для регульованої полиці (полиця не увімкнена);
- вміщує два 120-літрових сміттєвих баки;
- замикається (замок не входить до комплекту);
- легке збирання;
Характеристики
| Вага | 37 кг. |
|---|---|
| Артикул | 230455 |
| Розмір паковання | 148,5 x 75 x 20.3 cм |
| Колір | сірий |
| Ширина | 139,5 см |
| Висота | 120 см |
| Глибина | 77 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 289,80 ₴




