Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Садовий пластиковий стілець Keter Samanna 216924 графіт для саду
Садовий стілець KETER Samanna 216924 — це поєднання міцної конструкції та класичної елегантності. Зручна, що має відповідну форму спинка з фактурою ротангового переплетення, а також стійкі підлокітники забезпечують оптимальний комфорт під час сидіння. Продукт характеризується міцністю і стійкістю до пошкоджень, а також тривалим впливом атмосферних умов і УФ-променів.
Переваги:
- Ергономічний дизайн;
- Зроблено з міцного пластику;
- Неметалева рама — не іржавіє й не гниє;
- Просте збирання без інструменту;
- Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть;
- Легко мити та зручно зберігати.

Характеристики
| Колір | графіт |
|---|---|
| Розміри | 53 x 58 x 83 см. |
| Артикул | 216924 |
| Вага | 3 кг. |
| Шырина | 58 см |
| Висота | 83 см |
| Глибина | 53 см |
| Розмір паковання | 53 x 58 x 83 см. |
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 810 ₴






