-11%

Смартфон Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black, 6.7" OLED, A16 Bionic, Refurbished
45 968 ₴
40 967,80 ₴
- Готово до відправки
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Огляд Apple iPhone 14 Pro Max 256GB Space Black
iPhone 14
Попередньо. Pro Max.

Неймовірна деталізація під час знімання на основну камеру 48 Мп.

Dynamic Island і завжди увімкнений дисплей дають змогу взаємодіяти з iPhone зовсім по-новому.


Аксесуари MagSafe
Підтримка аксесуарів MagSafe, які легко кріпляться й забезпечують швидше бездротове заряджання

Основні характеристики

Комплект постачання

Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки |
Nano-SIM e-SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.7" |
| Роздільна здатність екрана | 2796x1290 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 460 ppi |
| Тип екрана | OLED |
| Додатково | Dynamic Island Always-On display HDR display True Tone Wide color (P3) |
Процесор |
|
| Процесор | A16 Bionic |
| Кількість ядер | 6 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
Камера |
|
| Камера | 48 Мп + 12 Мп + 12 Мп + 12 Мп |
| Діафрагма | f/1.78 + f/2.2 + f/1.78 + f/2.8 |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 12 Мп f/1.9 |
Операційна система |
|
| Операційна система | iOS 16 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS ГЛОНАСС Beidou Galileo iBeacon QZSS |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | Lightning |
Корпус |
|
|
Стандарт захисту ? |
IP68 |
| Захист корпусу |
Водозахист Влагозащита Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Магнітометр Сенсор LiDAR Сканер обличчя |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
|
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | Заряджання до 50% приблизно за 30 хвилин |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 160.7 x 77.6 x 7.85 мм |
| Вага, г | 240 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренда | США |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 1 місяц |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IPhone |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| ОС | Apple iOS |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Apple iPhone 14 Pro Max |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2532x1170 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 460 |
| Живлення | |
| Час роботи у режимі очікування | 80 годин |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Wi-Fi, Lightning, Bluetooth, Wi-Fi Hotspot, NFC |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Bds, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Швидка зарядка, Сканер особи |
| Мультимедіа | |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Фотокамера | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 6 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Apple A16 Bionic |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 967,80 ₴











