
Смартфон Oukitel G1 6/256GB Global NFC (Orange), IP69K, 48+2/5Мп, IPS 6.56", Tiger T606, 10600мАh
7 301 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500215
- +380 (95) 538-87-64
Обзор Oukitel G1 6/256GB Global NFC (Orange)

OUKITEL G1 – це надійний смартфон, спеціально розроблений для забезпечення високої продуктивності навіть у найсуворіших умовах. Завдяки сертифікатам IP68/IP69K, цей пристрій демонструє високу стійкість до пилу, води та інших екстремальних впливів навколишнього середовища. Це робить його ідеальним вибором для тих, хто працює або подорожує в складних умовах. Міцна конструкція смартфона забезпечує готовність до будь-яких викликів, надаючи впевненості у надійності та витривалості пристрою.

6,52-дюймовий HD+ дисплей у OUKITEL G1 забезпечує широке та високоякісне зображення, створене для захоплюючого візуального досвіду. Завдяки новітній технології In-cell, дисплей показує яскраві кольори, реалістичні деталі та дивовижну чіткість. Для додаткової міцності екран захищений склом Corning Gorilla Glass, що робить його стійким до подряпин та пошкоджень, забезпечуючи тривалу надійність та зручність використання.

Основна камера 48 МП OUKITEL G1 дозволяє зафіксувати важливі моменти життя з надзвичайною чіткістю. Завдяки їй ви зможете знімати чіткі фотографії, що зберігають усі деталі, навіть у віддалених сценах. Широка перспектива відкриває безмежні творчі можливості, дозволяючи знімати чіткі та надихаючі зображення, що піднімають ваше художнє бачення. 2-мегапіксельна макрокамера дає можливість відкрити красу в дрібницях. Вона дозволяє захоплювати крупним планом найдрібніші деталі з надзвичайною чіткістю та яскравістю, демонструючи нижні візерунки та текстури крихітних чудес природи.
Фронтальна камера 5 МП допоможе вам створювати ідеальні селфі. Її розширені функції та інтелектуальна оптимізація гарантують, що кожна фотографія підкреслює ваші найкращі ракурси та справжній тон шкіри. Ви зможете з упевненістю ділитися своїм сяючим виглядом, відзначаючи свій унікальний стиль у кожному кадрі.


Потужний процесор Unisoc Tiger T606 забезпечує високу продуктивність та безпроблемну багатозадачність. Завдяки 6 ГБ оперативної пам'яті, яка може бути розширена до 24 ГБ за допомогою віртуального розширення, ви отримуєте покращену продуктивність пристрою та плавну роботу при виконанні кількох завдань одночасно. Велика вбудована пам'ять на 256 ГБ дозволяє зберігати всі ваші файли, програми та медіа з можливістю розширення до 1 ТБ за допомогою TF-карти. Ця пам'ять інтелектуально розподіляє ресурси для оптимізації продуктивності та забезпечення безперебійної мобільної роботи.
З OUKITEL G1 ви можете легко перемикати завдання, потоково передавати медіа або грати в ігри, використовуючи до 24 ГБ розширеної оперативної пам'яті для безперебійної роботи та підвищеної продуктивності.

Забезпечте 42 дні роботи в режимі очікування завдяки потужному акумулятору ємністю 10600 мАг на OUKITEL G1. Цей смартфон дозволяє забути про часті підзарядки і зосередитися на важливих речах - пригоди, роботу або подорожі.
Режим очікування: до 1000 годин (42 дні)
Музика: до 50 годин безперервного відтворення
Відео: до 18 годин
Ігри: до 10 годин насиченого геймплею
Ви зможете насолоджуватися своїм пристроєм без зайвого клопоту про зарядку!

ХАРАКТЕРИСТИКИ
ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА
Операційна система — Android 14
КОРПУС
Стандарт захисту — IP68 / IP69K / MIL-STD-810H
Захист корпусу — Водозахист, Вологозахист, Пилозахищений, Ударостійкий
Матеріал корпусу — Метал, Авіаційний алюміній, Пластик, Полікарбонат, Гума підвищеної міцності та зносостійкості, Скло
ЗВ'ЯЗОК
Кількість SIM-карт — 2 SIM
Формат SIM-карти — Nano-SIM
Тип слота SIM-карти — SIM + Гібридний (SIM або MicroSD)
Стандарти зв'язку — GSM, 3G, 4G (LTE)
ЕКРАН
Діагональ екрану — 6.56"
Тип екрану — IPS
Роздільна здатність екрана — 720x1600 пікс.
Частота оновлення екрана — 60 Гц
Щільність пікселів — 215 ppi
Захист екрану — Corning Gorilla Glass 5
ПРОЦЕСОР
Процесор — Unisoc Tiger T606
Кількість ядер — 8
Частота процесора — 2x 1.6 ГГц Cortex A75 + 6x 1.6 ГГц Cortex A55
Графічний процесор — ARM Mali-G57
ПАМ'ЯТЬ
Внутрішня пам'ять — 256 ГБ
Оперативна пам'ять — 6 ГБ (+ 18 ГБ віртуальної пам'яті)
Слот для картки пам'яті — Є, microSD 1 ТБ
КАМЕРА
Камера — 48 МП + 2 МП
48 МП (Основна), Сенсор: Sony IMX582 Exmor RS, Датчик: CMOS, Діафрагма ƒ/ 2.2
2 МП (Макро): Датчик: CMOS, Діафрагма ƒ/ 2.4
Світлодіодний LED-спалах
Запис відео: FullHD 30 кадр/сек
Автофокус, Серійна зйомка, Географічні позначки, Розпізнавання облич, Налаштування балансу білого, Налаштування ISO, Компенсація експозиції, Режим сцени
Фронтальна камера — 5 МП
Сенсор: Samsung S5K5E8, Датчик: CMOS, Діафрагма ƒ/ 2.2
БЕЗДРОТОВІ ТЕХНОЛОГІЇ
Wi-Fi — 5 (802.11ac)
Технологія GPS — A-GPS, GPS
Супутникова система — GPS, ГЛОНАСС, Galileo, Beidou
Bluetooth — 5.0
VoLTE — Є
NFC — Є
ІНТЕРФЕЙСИ
Аудіо вихід 3.5 — Немає
Роз'єм для синхронізації — USB Type-C
ЗАХИЩЕННІСТЬ
IP (ступінь захисту від проникнення) — IP68 / IP69K / Військовий сертифікат MIL-STD-810G
Захист від пилу — Пил не може потрапити у пристрій. Повний захист від контакту.
Захист від води — Витримує занурення на глибину до 2 м більше 30 хвилин, пристрій при цьому зберігає працездатність і може працювати в зануреному режимі.
Захист від удару/падіння — Корпус і електроніка захищені від падінь і ударів, з висоти до 2 м.
Скло — Гартоване удароміцне, стійке до подряпин, ударів та інших механічних впливів.
Температура — від -55°C до +75°C
ТЕХНОЛОГІЇ
Акселерометр, Датчик освітлення, Датчик наближення, Компас, Датчик відбитків пальців
АКУМУЛЯТОР
Місткість акумулятора — 10600 мАг
Потужність зарядки — 18 Вт
ГАБАРИТИ
Розміри — 174.2 x 82.3 x 17.1 мм
Вага — 373 г
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Смартфон, Кабель USB Type-C, Блок заряджання, Інструмент для вилучення SIM-карти, Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній, Полікарбонат, Гума, Метал, Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.0 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Помаранчевий |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.56 дюйм |
| Додатковий екран | Кольоровий |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 215 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 373 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 1600 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 10600 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 18 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE |
| Інтерфейси | USB Type-C, Type-C, USB, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, Galileo, GPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Ударостійкий корпус, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця |
- Ціна: 7 301 ₴





