
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra 5G 6/256GB black, 50+50/32Мп, Mediatek Dimensity 720, IPS 6.78'', 5450 mAh
9 443 ₴
7 942,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 31018
- +380 (95) 538-87-64
Обзор Ulefone Note 18 Ultra 6/256GB
Ulefone Note 18 Ultra дуже впізнаваний
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra (6+256 ГБ) виглядає сучасно не тільки завдяки дизайну, скопійованому з відомого iPhone. Ця модель дійсно дуже гарно виглядає вживу, а особливо вас порадує висока якість збірки. На корпусі є ще один елемент, що нагадує iPhone - кнопка, за допомогою якої можна активувати різні функції: ліхтарик, скріншот, диктофон. Словом, проект вдалий з усіх боків, як не поглянь.
Швидка система, хороша автономність
Смартфон Ulefone Note 18 Ultra Black оснащений процесором Dimensity 720 з підтримкою Інтернету 5G. Його продуктивність на хорошому, надійному середньому рівні. Додатково 6 ГБ оперативної і 256 ГБ постійної пам'яті - непогано для недорогого пристрою. Смартфон працює під управлінням операційної системи Android 13 і має власний лаунчер від Ulefone. Автономність непогана за рахунок акумулятора ємністю 5450 мАг - серед конкурентів це одна з найбільших ємностей, якої вистачить не на один день. Заряджається смартфон за допомогою модуля 18W, який входить в комплект.
Імідж компанії вас здивує.
Ulefone встановлює в свої смартфони одні з найкращих дисплеїв, і ось ще одне тому підтвердження. Перед вами IPS-панель з діагоналлю 6,78 дм, її роздільна здатність FullHD+ і частота оновлення зображення 90 Гц. Особливої уваги заслуговує реалістична передача кольору, порівнянна з більш дорогими смартфонами. Плавне, чітке зображення вас дійсно порадує і в будь-яких ситуаціях використання: ігри, перегляд фільмів, робота - тільки позитив, тільки «правильні» емоції.
Одна з найкращих камер на ринку -
50-мегапіксельна камера в Ulefone Note 18 Ultra (6+256 ГБ) Black може робити фотографії настільки високої якості, що в порівнянні з конкурентами все стає очевидним навіть без збільшення. Так, цей модуль камери дійсно хороший і навіть в режимі запису відео зображення дуже хороше, стабілізація є. Але вони вирішили подарувати нам ще більше задоволення, встановивши 50-мегапіксельну ширококутну камеру! Фронтальна камера 32 МП – де ще серед конкурентів можна побачити такі показники? Смартфон створений для сучасних користувачів, які будуть використовувати камеру на 100%.
Хороша модель для всіх.
Крім настроюваної кнопки, що, безумовно, дуже зручно, у смартфоні також є модуль NFC для безконтактних платежів. Сучасний дизайн, ідеальна збірка - все це дійсно задовольнить власників даної моделі в реальних умовах використання, без будь-яких опцій. Додайте до цього доступну ціну, і ви отримаєте один з кращих гаджетів серед конкурентів, в який ви «вклали душу».
Характеристики
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ulefone |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Так |
| VoIP-клієнт | Так |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, USB, Wi-Fi, Bluetooth, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, ГЛОНАСС |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 2460x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 396 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 212 г |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5450 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 18 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 2 ТБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | MediaTek Dimensity 720 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2000 МГц |
- Ціна: 7 942,80 ₴


