
Смартфон Sony Xperia 1 IV 12/256GB Black, 5G, 2SIM, 12+12+8Мп, 6.5", 5000 mAh, Snapdragon 8 Gen 1, 12 мес.
34 778 ₴
- Немає в наявності
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 2 SIM |
| Формат SIM-картки |
Nano-SIM e-SIM |
| Тип слота | SIM + Гібридний (SIM або MicroSD) |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.5" |
| Роздільна здатність екрана | 3840x1644 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 643 ppi |
| Тип екрана | OLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass Victus |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 3.0 ГГц |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 12 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
Камера |
|
| Камера | 12 Мп + 12 Мп + 8 Мп |
| Діафрагма | f/1.7 + f/2.2 + f/2.3 |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Фронтальна камера | 12 (f / 2.0) |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 12 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Супутникова система |
ГЛОНАСС Galileo QZSS BDS |
| Bluetooth | 5.2 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу |
Алюміній Стекло |
|
Стандарт захисту ? |
IP68 |
| Захист корпусу |
Водозахист Влагозащита Пилозахищений |
| Технології | Датчик освітлення |
| Додатково | Аудіокодеки: AAC, aptX, aptX-HD, aptX Adaptive, LDAC Бездротова зарядка: 15 Стереодинаміки: Є Особливості дисплея: Creator mode, DCI-P3 100%, ITU-R BT.2020 (REC.2020) Особливості: PS Remote Play, сумісність із контролером DUALSHOCK 4, ігровий підсилювач, система Dynamic Vibration System, апаратне декодування 360 Reality Audio, 360 Spatial Sound, Dolby Atmos Особливості камери: Розширений фоторежим Photography Pro, ZEIS, Real-time Eye AF |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
| Особливості швидкого заряджання | 30 (PD 3.0) |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 165 x 71 x 8.2 мм |
| Вага, г | 185 г |
| Комплектація | Смартфон Інструкція Гарантійний талон |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Мультимедіа | |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 12 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, GPRS |
| Інтерфейси | Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C, NFC |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, Galileo, GPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик Холла, Ліхтарик, Ударостійкий корпус, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Барометр, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Пам'ять і процесор | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 778 ₴


