
Багатофункціональна шафа 89x182 см 4 полиці Keter/Kis Detroit XL Alto 249802
12 885 ₴
10 884,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 249802
- +380 (95) 538-87-64
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Багатофункціональна шафа 89x182 см 4 полиці Keter/Kis Detroit XL Alto 249802
Пластикова шафа відрізняється відмінним дизайном, простотою збірки і широким вибором варіантів. Вона має висувні полиці завдяки, закривання на замок, можливість з’єднання шаф між собою та оптимальні ручки. Ви можете легко відрегулювати 4 полиці вантажопідйомністю 25 кг, з пазами на дні для можливого вставлення ящиків. Він підходить для майстерень, гаражів, операційних, а також для критих терас або садових альтанок.
Технічні дані:
висота: 182 см
ширина 89 см
довжина: 54 см
вага: 22 кг
навантаження: 25 кг (одна полиця)
матеріал: пластик;
чорний колір
Характеристики
| Країна виробника | Італія |
|---|---|
| Вага | 12 кг |
| Артикул | 249802 |
| Розміри | 89х54х182 см |
| Розмір упаковки | 90x55x40 см |
| Колір | антрацит |
| Ширина | 89 см |
| Висота | 182 см |
| Глибина | 55 см |
| EAN | 8013183120153 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
- Ціна: 10 884,80 ₴





