Опис Водонагрівач EWT Clima EL 80 V
EWT Clima — це німецький виробник кліматичної техніки. Техніка EWT Clima вирізняється доступністю і якістю, що не поступається європейським аналогам.
Компанія працює на кліматичному ринку вже понад 50 років, відколи в 1957 році почала виробляти опалювальну техніку в Німеччині. На цей момент компанія виробляє якісні та надійні кондиціонери, оливні радіатори, конвектори та багато іншого. Вся продукція бренда виробляється на сучасному підприємстві, більшість виробничих операцій повністю автоматизована.
Основні характеристики - Водонагрівач EWT Clima EL 80 V
- Регулятор температури : Прихований (під кришкою)
- Тип нагрівального елемента (ТЕНа) : Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою)
- Час нагріву : 2:33 год
- Особливості : Потовщений внутрішній бак з Австрійськой сталi
- Діаметр приєднання : 1/2"
- Колір: Білий
- Назва країни виробника: Македонія
- Матеріал: Сталь
- Потужність: 2000 Вт
- Виробник: EWT Clima
- Тип керування: Механічне
- Вага (Об'єм): 24 кг
Характеристики Водонагреватель EWT Clima EL 80 V
Регулятор температури
Прихований (під кришкою)
Тип нагрівального елемента (ТЕНа)
Відкритий "мокрий" (безпосередньо контактує з водою)
Час нагріву
2:33 год
Особливості
Потовщений внутрішній бак з Австрійськой сталi
Діаметр приєднання
1/2"
Колір
Білий
Назва країни виробника
Македонія
Матеріал
Сталь
Потужність
2000 Вт
Виробник
EWT Clima
Тип керування
Механічне
Вага (Об'єм)
24 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EWT Clima |
| Країна виробник | Македонія |
| Вага | 24 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 790 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
- Ціна: 5 710 ₴




