Огляд водонагрівач THERMEX IBL 15 O
Компактність: всі моделі мають скромні габарити, що дозволяє зберігати вільним корисний простір кухні чи ванної кімнати.
Технологічність: потужний спіральний нагрівальний елемент з нержавіючої сталі відрізняється високою ефективністю, не схильний до утворення накипу і швидше нагріває воду.
Ергономічність: проточні водонагрівачі Thermex відрізняються простотою та зручністю використання, нагрівання води починається миттєво з відкриттям крана.
Економічність: принцип роботи проточних водонагрівачів передбачає витрати електрики тільки в момент безпосереднього використання гарячої води.
Гарантія виробника на робочий бак водонагрівача становить 5 років, на електричну частину — 1 рік.
Основні характеристики - Водонагрівач THERMEX IBL 15 O
- Габарити (ВхШхГ) : 455х320х315 мм
- Вага, кг : 6.4
- Клас захисту: IPX4
- Колір: Білий
- Форма: Прямокутна
- Назва країни виробника: Китай
- Матеріал: Метал
- Матеріал бака : Нержавіюча сталь
- обсяг мл: 15 л
- Підведення труб: Знизу
- Виробник: THERMEX
- Тип нагрівального елемента: Відкритий "мокрий"
- Тип керування: Механічне
- Тип установки: вертикальний
Характеристики
Бренд:Thermex
Об'єм, л:15
Потужність, Вт:2500
Форма:Куб
Підводка труб: Низька
Материал покрытия бака:Нержавіюча сталь
Наличие Wi-Fi:немає
Гарантия на бак:5 років
Тип установки:Під мийкою
Тип управления:Механічне
Тип ТЭНа:Відкритий (мокрий ТЕН)
Час нагрівання: 28, 28
Max t нагрева:65
Висота, мм: 455, 455
Ширина, мм: 320, 320
Глибина, мм:315, 315
Вага, кг:78, 78
Кількість ТЕНів: 1
Регулятор мощности:Зовнішній
Цвет:Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermex |
| Вага | 6.5 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Нержавіюча сталь |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 2.5 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 15 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 7 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Кубічний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 455 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Ширина | 315 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик іонізації | Ні |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 7 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Ні |
| Прискорений нагрів | Так |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, кг | 7.5 |
| Внутрішнє покриття | Емалеве |
| Час нагрівання, мін. | 20 хв |
| Висота, см | 38 |
| Гарантія, міс.: | 1 рік |
| Глибина, см | 30 |
| Додатково | Кабель у комплекті, запобіжний клапан, набір кріпильних елементів |
| Макс. тем-ра води °C | 75 |
| Потужність, Вт | 1500 |
| Об'єм бака, л | 10 |
| Країна виробництва | Росія |
| Тип ТЕНа | Мокрий |
| Керування | Механічний |
| Встановлення | Під мийкою |
| Форма корпусу | Прямокутний |
| Функції | терморегулятор, запобіжний клапан, індикатор роботи, ефективна теплоізоляція, магнієвий анод |
| Ширина, см | 36 |
- Ціна: 5 520 ₴







