Кондиционер DAIKO NSK-H12INVR NOVATOR
Торговая марка DAIKO успешно продается на климатическом рынке Украины более десяти лет. В системах DAIKO полностью используются высокоэффективные технологии производства, ведущих производителей климатической техники. Эту марку отличает, прежде всего, оптимальное соотношение между ценой и качеством, широкий модельный ряд, удобство монтажа и обслуживания. Оборудование марки DAIKO хорошо известно потребителю, динамично развивается и, с каждым годом, увеличивает свою долю на рынке. Вся продукция марки DAIKO сертифицирована в Украине.
Кондиционеры серии NOVATOR INVERTER отличается изысканным дизайном внутреннего блока с покрытием Golden Fin. это золотое покрытие теплообменника, которое защищает от коррозии и агрессивной внешней среды.
Световой индикатор режимов работы кондиционера
Технология 4D Air Delivery
Ионизатор Cold Plasma
Компрессор всемирно известного бренда GMCC
Скрытый дисплей LED.
Работает на R410 фреоне.
Диапазон наружных температур работы кондиционера:
Холод: +18…+52 °C . Тепло: -15…+24 °С
Защитная крышка на трубе.
Рекомендуемая площадь помещения (при высоте потолка до 3х метров): 35 м2
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Daiko |
| Wi-Fi модуль | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 12000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 3600 Вт |
| Потужність охолодження | 3500 Вт |
| Потік повітря | 600 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 35 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R410a |
| Захист від замерзання | Так |
| Кількість режимів роботи | 6 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 30 град. |
| Мінімальна температура | 16 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Функція іонізації | Так |
| Фільтр | HEPA-фільтр, Вугільний фільтр, Попередній фільтр |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 270 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 197 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 805 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 23 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 530 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 240 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 660 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 43 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -7 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1150 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1100 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi модуль | Немає |
| Габарити внутрішнього блока, (ШГ) | 24*77*18 |
| Діапазон робочої температури | +40...-7 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Пульт Д/у, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Багатошвидкісний вентилятор |
| Продуктивність (тепло), кВт | 4 |
| Продуктивність (холод), кВт | 3,5 |
| Режими роботи | Охолодження, Обігрівання, Автоматичний |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функції | Авторестарт |
- Ціна: 24 492 ₴










