
Смартфон Xiaomi Redmi Note 14 5G 8/256GB Purplе, NFC,108+8+2/20Мп, Dimensity 7025 Ultra, AMOLED 6.67",5110 мАч
12 033 ₴
- Немає в наявності
- Код: 17901
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Xiaomi Redmi Note 14 5G 8/256 Coral Lavender Purple

Xiaomi Redmi Note 14 5G легко вирішує будь-які завдання
Оновлений смартфон Xiaomi Redmi Note 14 5G, оснащений потрійною камерою з основним 108-мегапіксельним сенсором з OIS, відмінно справляється з фотозйомкою навіть при слабкому освітленні. Потужний 8-ядерний процесор MediaTek Dimensity 7025-Ultra c 5G дозволяє легко справлятися із завданнями будь-якої складності. 6,67-дюймовий FHD+ OLED дисплей із частотою оновлення до 120 Гц забезпечує чітке деталізоване зображення. Акумулятор на 5110 мА.год та супершвидка зарядка потужністю 45 Вт гарантують повну свободу протягом усього дня. Надійний захист екрану склом Corning Gorilla Glass 5 та корпусу за стандартом IP64 забезпечують всебічний захист смартфона від будь-яких зовнішніх впливів.
Фотокамера флагманського рівня
Потрійна система камер з основним модулем на 108 Мп дозволяє отримувати чудові фотографії, зняті при будь-якому освітленні та з будь-якого ракурсу. Ультраширококутна камера на 8 Мп зніме чудові міські краєвиди та групові фото. Макрокамера 2 Мп отримує детальні надчіткі знімки крупним планом.


Мистецтво мобільної фотографії
Завдяки професійному основному модулю з роздільною здатністю 108 Мп навіть знімки віддалених об'єктів відрізнятимуться підвищеною чіткістю та деталізацією. Використовуй 3-кратний зум, щоб наблизити об'єкт зйомки, знімай при слабкому освітленні та в русі – кожен знімок буде ідеальним. Подвійна стабілізація OIS + EIS ефективно компенсує тремтіння об'єктів у кадрі, зменшує нечіткість і розмитість деталей і покращує загальну якість знімка за будь-яких обставин.


Приголомшливі селфі
20-мегапіксельна фронтальна камера із вбудованими інтелектуальними алгоритмами б'ютифікації вміє вибрати момент, щоб отримати ідеальне селфі. Камера м'яко вирівнює тон шкіри, акцентує увагу на твоїй природній привабливості та стежить за очима та усмішкою всіх об'єктів у кадрі, отримуючи фото, одразу готові до публікації.

Професійні засоби роботи з фотографією
Спеціальні функції на ШІ дозволяють легко відредагувати будь-яке фото. Використовуй функцію AI Erase, і ти зможеш швидко видалити з кадру всі зайві деталі та об'єкти на задньому фоні. Алгоритм AI Sky прикрасить знімок зоряним небом або зробить навіть похмурий день на фото сонячним.


Надійність, на яку можна покластися
Тобі більше не потрібно переживати через бризки або краплі дощу. Захист корпусу за стандартом IP64 дозволить вільно користуватися смартфоном у будь-яку погоду. Завдяки високій чутливості екрану смартфон чітко реагує на будь-які дотики вологих або замаслених пальців. Покриття Corning Gorilla Glass 5 забезпечує покращений захист екрана від сколів та подряпин.

Тонкий силует. Вишуканий дизайн
Завдяки тонкому корпусу 7.99 мм та вазі всього 190 г Redmi Note 14 5G ідеально підходить для щоденного використання. Оціни витончений профіль та зручний розмір корпусу, який легко поміщається у долоні, забезпечуючи комфортне керування навіть на ходу.

Лідер у продуктивності
Потужний 6нм процесор MediaTek Dimensity 7025-Ultra c 5G забезпечує приріст продуктивності та пропускної спроможності системи. Для смартфона не існує нездійсненних завдань, він з легкістю справляється з ресурсомісткими додатками та будь-якими вимогливими іграми, забезпечуючи спілкування та розваги протягом усього дня.

Новий вимір свободи
Батарея ємністю 5110 мА.год. забезпечує цілий день автономної роботи смартфона. А з турбо-зарядкою потужністю 45 Вт на повне відновлення заряду батареї знадобиться всього 57 хвилин - один із найкращих показників швидкості зарядки. Інтелектуальний алгоритм керування зарядом продовжує життєвий цикл батареї, завдяки чому навіть після 4 років використання або після 1600 циклів заряджання батарея збереже не менше 80% своєї початкової ємності.

Знайомство з Google Gemini
Новий помічник Google Gemini відкриває перед тобою нові можливості взаємодії. Розумний помічник не тільки швидко знайде відповідь на будь-яке запитання, але й напише текст на задану тему, надасть спільний доступ до програм Google, згенерує зображення та багато іншого.

Обведіть для пошуку
Просто обведіть або натисніть на фотографію або зображення для пошуку, і ви зможете легко і швидко отримати потрібну інформацію.

Розширення Gemini
Розширення з'єднують Gemini з іншими програмами та сервісами Google, на які ви покладаєтеся.
Створення зображень
Створюйте чудові зображення за допомогою Google Gemini
Накладення Gemini
Отримайте швидкий доступ до Gemini та контекстно-залежну довідку про те, що відображається на вашому екрані.

Компаньйон для зустрічей та подорожей
AI-перекладачПредставляємо AI Translator, помічника з перекладу в режимі реального часу, який допоможе вам під час зустрічей, телефонних дзвінків та онлайн-конференцій.

Використовуйте хмарну технологію штучного інтелекту, щоб пропонувати зручні функції AI, такі як макет, корекція та переклад.

Автоматично створює субтитри для зустрічей або відео з автоматичним перекладом

Підтримує транскрипцію мови в текст, розпізнавання того, хто говорить, створення звітів і переклад.

Побачити більше з Redmi Note
6,67-дюймовий FHD+ OLED дисплей з підтримкою розширеного колірного діапазону пропонує безпрецедентну точність передачі кольорів та деталей. Завдяки піковій яскравості 2100 нит ти зможеш комфортно користуватися смартфоном навіть за денного освітлення. Частота оновлення 120 Гц забезпечує плавне відтворення будь-яких динамічних сцен в іграх та під час перегляду відео.

Іммерсивний перегляд із захистом для очей
Технології Dolby Vision, Dolby Atmos та HDR10+ гарантують унікальний візуальний досвід та посилюють ефект занурення під час перегляду. Потрійна сертифікація TÜV Rheinland робить будь-який перегляд не тільки захоплюючим, але й безпечним для зору, знижуючи вплив синього світла та мерехтіння на очі.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість sim-карт | 2 SIM |
| Формат SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип слота | SIM + Гібридний (SIM або Micro SD) |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрану | 6.67" |
| Роздільна здатність дисплея | 2400x1080 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 394 ppi |
| Тип екрану | AMOLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass 5 |
Процесор |
|
| Процесор | MediaTek Dimensity 7025 Ultra |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
| Графічний процесор | IMG BXM-8-256 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
| Підтримка карт пам'яті | microSD до 1 Тб |
Камера |
|
| Камера | 108 Мп + 8 Мп + 2 Мп |
| Діафрагма | f/1.7 + f/2.2 + f/2.4 |
| Запис відео | Full HD (1920x1080) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 20 Мп, f/2.2 |
| Спалах фронтальної камери | Немає |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 14 |
Бездротові технології |
|
| Wi-fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS Beidou Galileo |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Є |
| Безпровідна зарядка | Немає |
| Інфрачервоний порт | Є |
| FM-тюнер | Є |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси і підключення |
USB Type-C Аудіо 3,5 |
Корпус |
|
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Стандарт захисту | IP64 |
| Захист корпусу |
Вологозахист Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Компас Сканер обличчя Сканер відбитку пальців під екраном |
| Можливості AI |
AI - покращення фото AI - розпізнавання об'єктів Gemini |
| Колір | Фіолетовий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5110 mAh |
| Швидка зарядка | Є |
| Особливості швидкої зарядки | 45 Вт |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 162.4 x 75.7 x 7.99 мм |
| Вага, г | 190 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель USB Чохол Інструмент для виймання SIM-картки Керівництво |
| Країна виробник | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло, Гума, Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Фіолетовий |
| Модель телефону | Xiaomi Redmi Note 14 |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 108 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 20 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | USB Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, Galileo, GPS |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.67 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 2400*1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 394 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 190 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | IMG BXM-8-256 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7025 Ultra |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2500 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5110 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 45 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Сканер особи, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 12 033 ₴











