
Asus ROG Phone 9 12/512GB Storm White CN, NFC, 50+13+5/32Мп, Snapdragon 8 Elite, 2sim, AMOLED 6.78", 5800 mAh
48 360 ₴
- Немає в наявності
- Код: R90004
- +380 (95) 538-87-64
Asus ROG Phone 9 12/512GB Storm White
Ідеальне поєднання потужності та стилю
Asus ROG Phone 9 — це шедевр мобільних технологій, який гармонійно поєднує високу продуктивність для геймінгу з витонченим дизайном. Чорний корпус із матовими та глянцевими елементами, виконаними з використанням нанотекстури, не лише виглядає футуристично, але й стійкий до відбитків пальців, забезпечуючи ідеальний зовнішній вигляд навіть при інтенсивному використанні.

Унікальний дисплей AniMe Vision
Дисплей AniMe Vision — це 85 програмованих міні-LED, які оживляють смартфон анімаціями, що реагують на ваші дії. У вимкненому стані екран повністю зливається з корпусом, дозволяючи вам вибирати між мінімалістичним виглядом і яскравим геймерським стилем. Налаштовувані ефекти додають індивідуальності та роблять пристрій справжньою знахідкою для творчих користувачів.

Неперевершений захист для необмеженого геймінгу
Сертифікація IP68 робить ROG Phone 9 надійним супутником для ігор у будь-яких умовах. Будь то запилена місцевість чи дощ, ви можете бути впевнені, що ваш смартфон захищений. Тепер ви можете насолоджуватися улюбленими іграми без страху за пристрій.

Штучний інтелект у іграх
Інтеграція передових AI-технологій робить ігровий процес на ROG Phone 9 незабутнім. Технологія шумоподавлення, активована через Game Genie, забезпечує чітке звучання. Штучний інтелект також покращує продуктивність і оптимізує параметри в режимі реального часу для вашої зручності.

Потужний процесор Snapdragon 8 Elite
Серцем ROG Phone 9 є процесор Snapdragon 8 Elite, створений із використанням 3-нм технології. Це забезпечить неймовірну швидкість і продуктивність. Qualcomm Seamless синхронізує пристрій із ПК на базі Snapdragon X Elite, відкриваючи доступ до нової ери мобільного геймінгу.

Термальна система GameCool 9
Система охолодження GameCool 9 — це поєднання інноваційних матеріалів і унікальної конструкції. Збільшений графітовий лист на 57% підвищує розподіл тепла, що покращує охолодження пристрою на 12%. AeroActive Cooler X Pro підтримує стабільно низьку температуру навіть під час інтенсивних ігрових сесій.

Флагманська камера
ROG Phone 9 — це не лише ігровий смартфон, а й потужний інструмент для фотографії. Камера та програмне забезпечення створені для отримання зображень найвищої якості, щоб ви могли зафіксувати кожну мить із професійною точністю.

Дисплей із неймовірною частотою оновлення
6.78-дюймовий AMOLED-екран із частотою оновлення до 185 Гц і яскравістю 2500 ніт дарує приголомшливе візуальне сприйняття. Висока точність кольоропередачі Delta-E < 1 і адаптивні частоти роблять ігри, фільми та повсякденне використання максимально комфортними.

Вдосконалена батарея
Енергоємна батарея на 5800 мАг підтримує понад 1000 циклів зарядки, зберігаючи понад 80% ємності. Підвищена щільність енергії та тривалий час автономної роботи роблять ROG Phone 9 ідеальним пристроєм для довгих ігрових сесій.

Нові горизонти геймінгу
Asus ROG Phone 9 встановлює нові стандарти мобільного геймінгу, об'єднуючи унікальні інновації, прогресивний дизайн і високу продуктивність. Цей пристрій стане ідеальним вибором для тих, хто прагне до досконалості та не сприймає компромісів в іграх і повсякденному житті.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип | Смартфоні |
| Бренд | Asus |
| Екран | |
| Тип екрану | AMOLED |
| Діагональ екрану | 6.78'' |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Частота оновлення екрану | 185 Гц |
| Процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Elite |
| Кількість ядер | 8 |
| Графічний адаптер | |
| Графічний чип | Adreno 830 |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 512ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Відсутній |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android (ROG UI) |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4 |
| Навігація | GPS, Galileo, GNSS, QZSS, BeiDou (BDS), NavIC |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Тип SIM-картки | Nano-SIM |
| Кількість слотів SIM-карт | 2 |
| Покоління мобільного зв'язку | 5G |
| Підтримка e-Sim | Немає |
| Живлення та акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 5800 мА·год |
| Швидка зарядка | Є |
| Потужність зарядки | 65 Вт |
| Бездротова зарядка | Є |
| Потужність бездротової зарядки | 15 Вт |
| Реверсивна зарядка | Дротова |
| Камера | |
| Кількість основних камер | 3 |
| Основна камера | 50 + 13 + 5 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Об'єктив основної камери | Ширококутний (стандартний), Ультраширококутний, Макро |
| Оптичний зум | Немає |
| Запис відео | |
| Запис відео | 720p HD (30fps), 720p HD (60fps), 720p HD (480fps), 1080p FullHD (30fps), 1080p FullHD (60fps), 1080p FullHD (120fps), 1080p FullHD (240fps), 4K UHD (30fps), 4K UHD (60fps), 4K UHD (120fps), 8K UHD (30fps) |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Є |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Є |
| Стандарт захисту | IP68 |
| Сканер відбитка пальця | Під екраном (оптичний) |
| Матеріал корпусу | Алюміній/Скло |
| Колір | Білий |
| Розміри | 163.8 x 77 x 8.9 мм |
| Вага | 227 г |
| Додатково | |
| Комплектація | Смартфон • чохол • кабель USB-C – USB-C • інструмент для виймання SIM-картки • документація |
| Сумісна модель | Asus ROG Phone 9 |
| Гарантійний термін | 3 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 2400x1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 185 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 395 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 227 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 830 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 512 GB |
| Процесор | Snapdragon 8 Elite |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 4320 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5800 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 65 В |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Bds, QZSS, Beidou, Galileo, NavIC |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Ліхтарик, Датчик наближення, Датчик освітленості, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Сканер відбитку пальця |
| Обмін між SIM-картою та внутрішньою пам'яттю | Так |
| Пошук по телефонній книжці | Так |
- Ціна: 48 360 ₴











