Огляд Бойлера WILLER EV 50SR-HIT Slim
Надійний накопичувальний електричний водонагрівач WILLER EV50SR-HIT Slim циліндричної форми обсягом 50 літрів. Обладнаний мокрим нагрівальним елементом, з неіржавкої сталі потужністю 2,0 кВт. Внутрішній бак, виготовлений зі сталі, покритої титанокварцовою емаллю, і захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації. Сфера застосування — нагрівання води для побутових цілей, для душу та ванної. Для використання в будинку, квартирі, на дачі.
Особливості бойлерів WILLER серії HIT Slim :
- Універсальна монтажна планка з розмірами для встановлення від 120 до 300 мм дає змогу уникнути свердління нових отворів під час монтажу на місце попереднього бойлера інших виробників
- Нагрівальний елемент із неіржавкої сталі.
- Потужність 2000 Вт швидке нагрівання води.
- Індикація процесу нагрівання води. Зручне та просте механічне керування
- Подвійний захист від перегрівання води за допомогою термостата та термозапобіжника
- Подвійний захист внутрішнього бака від корозії: високоякісна титанокварцова емаль і захисний магнієвий анод
- Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапана
- Глибина для встановлення пристрою становить 35.5 см.
Внутрішній бак
Об'єм 50 літрів
Товщина стінки внутрішнього бака 1,8 мм
Матеріал внутрішнього бака Титановварцова емаль
Захист від корозії Магнієвий анод
Кількість внутрішніх баків 1
Кількість магнієвих анодів 1
Нагрівальний елемент
Максимальна потужність 2,0 кВт
Тип нагрівального елемента Заглибний (мокрий)
Кількість ТЕНів 1
Час нагрівання води від 20 °C до 60 °C (Δt=40 °C) 74 хвилини
Розмір і вага
Габарити з урахуванням монтажної планки (Висота*Ширина*Глибина) 861*340*352 мм
Вага нетто 20,80 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 20 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Підводка | Нижня |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 861 мм |
| Глибина | 352 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 7.5 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
- Ціна: 5 460 ₴










