
Водонагрівач (Бойлер) WILLER EV80DR-Prime, 80л, 1500 Вт
7 380 ₴
5 879,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: Б-0093
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Водонагрівач Willer EV80DR prime
Надійний накопичувальний електричний водонагрівач WILLER EV80DR-Prime циліндричної форми об'ємом 80 літрів. Оснащений сухим нагрівальним елементом із нержавіючої сталі, потужністю 1500 Вт. Внутрішній бак, виготовлений із сталі, покритої титанокварцевою емаллю, та захисний магнієвий анод забезпечують тривалий термін експлуатації. Сфера застосування – нагрівання води для побутових цілей, для душу та ванної. Для використання у будинку, квартирі, на дачі.
Особливості бойлерів WILLER серії Prime :
- Універсальна монтажна планка з розмірами для установки від 120 до 300 мм дозволяє уникнути свердління нових отворів під час монтажу на місце попереднього бойлера інших виробників.
- Сухий нагрівальний елемент із нержавіючої сталі
- Потужність 1500 Вт – низьке навантаження споживання в електромережі
- Світлова індикація процесу нагрівання води. Зручне та просте механічне управління
- Подвійний захист від перегріву води за допомогою термостата та термозапобіжника
- Подвійний захист внутрішнього бака від корозії: високоякісна титанокварцева емаль та захисний магнієвий анод.
- Захист від надлишкового тиску в баку за допомогою мультифункціонального запобіжного клапана
- Глибина установки пристрою становить 46.5 см.
Внутрішній бак
Об'єм 80 літрів
Товщина стінки внутрішнього баку 2,0 мм
Матеріал внутрішнього бака Титанокварцова емаль
Кількість внутрішніх баків 1
Кількість магнієвих анодів 1
Нагрівальний елемент
Максимальна потужність 1,5 кВт
Тип нагрівального елемента Сухий (захищений)
Час нагріву води від 20°С до 60°С (Δt=40°С) 156 минут
Розмір і вага
Розмір з урахуванням монтажної планки (Висота*Ширина*Глибина) 745*450*465 мм
Вага нетто 24 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Вага | 24 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 156 хв |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 745 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 7.5 бар |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
- Ціна: 5 879,80 ₴






