Опис Бойлер Tiki TG 80 N Prime 80 V9
Бойлер Tiki TG 80 N Prime 80 V9 — це сучасний Накопичувальний водонагрівач, який потішить Вас елегантним дизайном. Він обладнаний простим і зрозумілим блоком керування й споживає мінімум енергії. Циліндричний бак має Механічне керування, а Регулятор температури — Прихований (під кришкою). У бойлер з об'ємом бака 80 л вбудований Мокрий ТЕН потужністю 2000 Вт, він швидко гріє воду та має довгий термін експлуатації. Вертикальне встановлення дає змогу проводити монтаж у будь-якому доступному для Вас місці.
Характеристики Бойлер Tiki TG 80 N Prime 80 V9
| Бренд | Tiki |
| Об'єм | 80 л |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Спосіб встановлення | Настінний |
| Встановлення | Вертикальна |
| Монтаж | Навісний |
| Тип керування | Механічне |
| Регулятор температури | Прихований (під кришкою) |
| Вид нагрівального елемента (ТЕНа) | Мокрий |
| Матеріал бака | Сталь з емалевим покриттям |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Потужність (Вт) | 2000 Вт |
| Потужність нагрівального елемента (ТЕНа) | 2 х 1000 Вт |
| Клас захищеності бойлера | IP 24 |
| Підводка | Нижня |
| Колір | Білий |
| Максимальна температура нагрівання | 75 °С |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Напруга мережі | 230 В |
| Гарантия на бак | 7 років |
| Гарантія на ТЕН | 24 міс |
| Ширина | 454 мм |
| Висота | 781 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Вага | 27 кг |
| Модель бойлера | Prime |
| Країна виробник | Сербія |
| Шнур живлення електроенергії | Немає |
| ПЗВ | Немає |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tiki |
| Вага | 27 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Емаль |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 9 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 781 мм |
| Глибина | 461 мм |
| Ширина | 454 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 9 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 825 ₴





