Огляд ZANUSSI ZWH/S 50 AZURRO DL
ZANUSSI ZWH/S 50 AZURRO DL- нова модель від компанії ZANUSSI, ця модель поєднує в собі стиль, дизайн і надійність. Водонагрівач AZURRO створений для того, щоб вас здивувати своєю роботою. Вбудований режим ECO, дасть змогу вам заощаджувати енергію та продовжить експлуатацію водонагрівача завдяки плавної та спроєктованої роботи приладу, що захистить ваш водонагрівач від корозії.
Особливості водонагрівача ZANUSSI ZWH/S 50 AZURRO DL
✔Універсальний монтаж (Водонагрівач можна встановлювати й вертикально, і горизонтально)
✔Два режими потужності ( можна вмикати один або два Тени в роботу)
✔Економ режим (вода буде нагріватися до 55 градусів і постійно підтримувати таку температуру)
✔Гарантія 5 років
✔Захист від корозії завдяки емалевому покриттю бака
✔Автоматичний контроль нагрівання води
| Характеристика | Значення |
| Основні характеристики | |
| Виробник | Zanussi |
| Внутрішнє покриття бака | эмаль |
| Матеріал корпусу | сталь |
| Тип | Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний |
| Об'єм, л | 50 |
| Форма | прямокутна |
| Підводка труб | нижня |
| Колір | білий |
| Вага, кг | 21,5 |
| Висота, см | 97 |
| Глибина, см | 26 |
| Ширина, см | 43,5 |
| Способ монтажа | вертикальний/ горизонтальний |
| Тип встановлення | настінний |
| Обладнання | |
| Керування | механічне |
| Індикатори | світловий індикатор |
| Магнієвий анод | є |
| Функція прискореного нагрівання | немає |
| Захисне вимкнення (УЗВ) | немає |
| Можливість непрямого нагрівання | немає |
| Додатково | Вбудований ECO-режим заощадить електроенергію, захистить від накипу, сприяє знезараженню води та її нагріванню до комфортної температури. |
| Wi-Fi | немає |
| Таймер | немає |
| Клас енергоспоживання | немає даних |
| Потужність, енергоефективність | |
| Потужність, кВт | 2 |
| Тип ТЕНа | сухої |
| Наявність 2 незалежних ТЕНів | немає |
| Живлення, В | 230 |
| Час нагрівання, г | 105 хв |
| Максимальна температура, C | 75 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WILLER |
| Вага | 21.5 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Час нагріву води до 50°С | 105 хв |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IPX4D |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 970 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 435 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик перегріву | Так |
| Дисплей | Ні |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 6 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Ні |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Прискорений нагрів | Ні |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
- Ціна: 12 235 ₴






