
Садовий ящик для зберігання 850 л Keter Java 236040 коричневий
17 699 ₴
14 698,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 236040
- +380 (95) 538-87-64
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Садовий ящик для зберігання 850 л Keter Java 236040 коричневий дуже зручний і практичний для зберігання різних предметів і садового інвентарю. З його допомогою можна звільнити простір від всіляких речей, оскільки вміщує все необхідне: садове приладдя, а також подушки та пледи, аксесуари для басейну та інше. Ідеальний спосіб зберігання речей у спортивній зоні, а також у зоні відпочинку та басейну. Ящик Keter Java — це поєднання естетики натурального плетіння ротанга та міцності поліпропілену. Виготовлений із високоякісного пластику, який ефективно захистить приховані речі від вологи, забруднення й ультрафіолету. Додатковими перевагами є легке складання, а також наявність ручок для перенесення з двох боків. Садовий ящик виготовлений із надміцного пластику, який стійкий до несприятливих погодних умов, ударів і тріщин. Він не блякне на сонці, не боїться води та морозу, тому тривалий час зберігатиме свій привабливий зовнішній вигляд. Стильний дизайн завжди підкреслить і привнесе свіжість до будь-якого інтер'єру, а імітація скрині з натуральним плетінням ротанга додасть елегантності садовому дворику. Ви не тільки можете тримати в ньому зручні садові аксесуари, але також використовувати його як класичний садовий столик. Садовий ящик не вимагає додаткового обслуговування й дуже простий у складанні та чищенні.
Ретельне планування та відповідне обладнання зони відпочинку гарантує підтримку ладу та гармонії у великому відкритому саду, на балконі або терасі, оскільки велика місткість у 850 літрів садового ящика JAVA допоможе вам впоратися з безладом.
Характеристики
| Країна виробник | Ізраела |
|---|---|
| Довжина: | 147 см |
| Ширина | 82 см |
| Висота | 86 см. |
| Вага | 21,52 кг |
| Артикул | 236040 |
| Розміри | 147 х 82 х 86 см |
| Розмір паковання | 148,5 х 106 х 16 см |
| Місткість | 850 л. |

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вага | 21.52 г |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Стан | Новий |
| Тип | Скриня |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 14 698,80 ₴




