
Ящик для інструментів Toolbox Premium XL CURVER 155338 графітовий/сріблястий
1 770 ₴
- Немає в наявності
- Код: 155338
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Діють сезонні знижки! Перед замовленням обовязково телефонуйте за номером вказаним на сайті!
Опис
Ящик для інструментів Toolbox Premium XL CURVER 155338 графітовий/сріблястийІдеальним рішенням для тех, хто хоче упорядкувати свою майстерню, є вбудований ящик для інструментів. Виготовлений з прочного і довговічного пластику. Він має зручну ручку для зручності перенесення, функціональні відсіки та сильні защіпки для передвідкриття відкриття ящика за помилкою.
Довжина 580 мм
Ширина 290 мм
Висота 300 мм
Вбудовані контейнери в кришку 2 шт.
Колір графітовий/сріблястий
Характеристики
| Артикул | 155338 |
|---|---|
| Матеріал | поліпропілен |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 29 см |
| Довжина: | 58 см |
| Розмір паковання | 59х30х31 см |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Стан | Новий |
| Тип | Шухляда |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 770 ₴






