
Смартфон OnePlus 13R 12/256GB Nebula Noir, NFC, 5G, 50+50+8/16Мп, Snapdragon 8 Gen 3, AMOLED 6.78", 6000mAh
30 243 ₴
- Немає в наявності
- Код: 34121
- +380 (95) 538-87-64
OnePlus 13R 12/256GB Nebula Noir

Процесор Snapdragon 8 Gen 3: Флагманська потужність
OnePlus 13R обладнаний процесором Snapdragon 8 Gen 3, який пропонує неймовірну продуктивність і підтримує нові інтелектуальні функції. Цей чипсет допомагає смартфону справлятися з будь-якими завданнями, чи то ігри, чи то багатозадачність, забезпечуючи плавну роботу за високого навантаження.

Досконала система охолодження
Система охолодження Dual Cryo-velocity VC збільшена до 9925 мм2, що на 8.6% більше, ніж у попередньої моделі. Це дає змогу OnePlus 13R ефективно відводити тепло навіть під час інтенсивних процесів, як-от ігри або тривалі відеодзвінки.

Камера із сенсором SONY LYT-700
Смартфон обладнаний камерами з новітнім сенсором SONY LYT-700 50MP, який забезпечує виняткову якість знімання за будь-яких умов. Переконайтеся у високому рівні деталізації та реалістичності на ваших знімках, незалежно від освітлення.

Дисплей X2 з технологією LTPO 4.1
Екран OnePlus 13R обладнаний матеріалом нового покоління X2, який поєднує кінематографічну чіткість із високою енергоефективністю. Сучасна технологія LTPO 4.1 дає змогу динамічно змінювати частоту оновлення екрана від 1 Гц до 120 Гц, що забезпечує плавність зображення за будь-яких завдань.

Телеоб'єктив для студійних портретів
Новий телеоб'єктив із роздільною здатністю 50 Мпікс дає змогу створювати портрети рівня цифрових дзеркальних камер. Алгоритми оброблення зображень від OnePlus забезпечують неймовірну деталізацію та натуральні відтінки, щоб ви могли зобразити найважливіші моменти.

Виняткова продуктивність зі штучним інтелектом
OnePlus AI робить пошук і роботу з даними ефективнішими. Інтелектуальний пошук допомагає розпізнавати інформацію в файлах і нотатках, а діалогові запити, що схожі на людські, прискорюють доступ до потрібної інформації.

Елегантний і стійкий дизайн
Дизайн OnePlus 13R вирізняється гладкістю й елегантністю матового скла, яке гармонійно поєднує стиль і практичність. Смартфон має вишуканий вигляд, а завдяки високій стійкості до забруднень і відбитків пальців залишається завжди чистим.

Захист від води та пилу IP65
З класом захисту IP65 OnePlus 13R не боїться дощу, пилу або навіть потрапляння води. Це ідеальний смартфон для активних людей, які не бояться занурювати пристрій в екстремальні умови.

Інноваційні сенсорні технології
Технологія Aqua Touch 2.0 дає змогу смартфону працювати з точністю, навіть якщо ваші пальці мокрі або жирні. Також передбачений режим роботи в рукавичках, що дає змогу використовувати пристрій у будь-яких погодних умовах без втрати швидкості відгуку.

Стабільне та швидке під'єднання
Для стабільного зв'язку OnePlus 13R використовує всеспрямовані антени та технологію Smart Link, яка покращує якість з'єднання та знижує затримки. Це означає, що ви завжди будете на зв'язку, навіть за високих навантажень на мережу.

Зв'язок із Beaconf: завжди на зв'язку
BeaconfLink дає змогу залишатися на зв'язку навіть у місцях із відсучувальним сигналом, як-от походи або плавання під вітрилом. Це технологія, яка забезпечує надійний зв'язок у найбільш віддалених точках.

Безпека та захист даних
OnePlus 13R пропонує передовий захист даних за допомогою NFC eSE та технології ODAD для виявлення розпорядок. Ваші дані будуть захищені на пристрої, а функція «Чий голос» забезпечить безпеку ваших дзвінків і повідомлень.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип | Смартфони |
| Бренд | OnePlus |
| Серія | OnePlus 13R |
| Екран | |
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.78'' |
| Роздільна здатність екрана | 2780х1264 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Графічний адаптер | |
| Графічний чип | Adreno 750 |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 256 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Оперативна пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android (OxygenOS) |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 7 (802.11be), Bluetooth 5.4 |
| Навігація | GPS, Galileo, QZSS, BeiDou (BDS) |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Тип SIM-картки | Nano-SIM, eSIM |
| Кількість слотів SIM-карток | 2 |
| Покоління мобільного зв'язку | 5G |
| Підтримка e-Sim | Є |
| Живлення й акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 6000 мА·год |
| Швидке заряджання | Є |
| Потужність заряджання | 80 Вт |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Реверсивне заряджання | Немає |
| Камера | |
| Кількість основних камер | 3 |
| Основна камера | 50 + 50 + 8 Мп |
| Фронтальна камера | 16 Мп |
| Об'єктив основної камери | Ширококутний (стандартний), Ультраширококутний, Телефото |
| Оптичний зум | 2x |
| Записування відео | |
| Записування відео | 1080p FullHD (30fps), 1080p FullHD (60fps), 1080p FullHD (120fps), 1080p FullHD (240fps), 4K UHD (30fps), 4K UHD (60fps) |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Немає |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Є |
| Стандарт захисту | IP65 |
| Сканер відбитка пальця | Під екраном (оптичний) |
| Матеріал корпусу | Алюминий/Стекло |
| Колір | Чорний |
| Розміри | 161.7 x 75.7 x 8.02 мм |
| Вага | 206 г |
| Додатково | |
| Комплектація | Смартфон • кабель USB-A — USB-C • інструмент для вилучення SIM-карти • документація |
| Сумісна модель | OnePlus 13R |
Технічні характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без попередження. Обмін/Повернення товару здійснюється протягом 14 днів з моменту покупки товару.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OnePlus |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній, Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | OnePlus 13R |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 16 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 7680x4320 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.78 дюйм |
| Додатковий екран | Відсутній |
| Роздільна здатність екрану | 2780x1264 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 510 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 206 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 750 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 4320 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 6000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 80 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Bluetooth, USB, Wi-Fi, NFC |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Bds, QZSS, Beidou, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Гіроскоп, Датчик наближення, Сканер відбитку пальця |
- Ціна: 30 243 ₴









