-18%

Духовой шкаф электрический (встр. духовка) SIEMENS HB 237JES0T, 66л, 3.3 кВт
25 670 ₴
21 169,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: D-0267
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Огляд Духова шафа електрична SIEMENS HB 237JES0T, 66л, 3.3 кВт
Оптимальний розподіл нагрітого повітря
Пироги, печиво або піца на одному, двох або відразу трьох рівнях приготування, інноваційна система розподілу нагрітого повітря "3D гаряче повітря плюс" дозволяє досягти визначних результатів в приготуванні страв.
М'яке та тихе закриття дверцят
Завдяки спеціальному амортизатору softClose дверцята духової шафи закриваються без стуку. Вам лише треба злегка підштовхнути двері, і вони призупиняться перед закриттям, а потім закриються м'яко і тихо.
Характеристики
| Бренд: | Siemens |
| Тип: | Духовка електрична |
Конструктивні особливості |
|
| Спосіб встановлення: | вбудована |
| Конструкція: | незалежна |
| Дизайн: | сучасний |
| Перемикачі: | поворотні втоплені, сенсорні |
| Відкриття дверцят: | відкидні |
| Направляючі: | дротові знімні, телескопічні напрямні |
| Висота, см: | 59,5 |
| Ширина, см: | 59,4 |
| Глибина, см: | 54,8 |
| Колір: | чорний |
Технічні характеристики |
|
| Об'єм, л: | 66 |
| Клас енергоспоживання: | А |
| Потужність підключення, Вт: | 3300 |
| Потужність споживання, кВт: | 0,79 / 0,98 |
| Метод очищення: | традиційний (емаль легкого очищення ecoClean) |
| Кількість стекол дверцят: | немає даних |
| Кількість режимів нагріву (роботи): | 8 |
Основні функції |
|
| Гриль: | є |
| Конвекція (вентилятор): | є |
| Подвійна конвекція: | немає |
| Вертел: | немає |
| Електрозапалювання: | немає |
| Газ-контроль: | немає |
| Таймер: | електронний |
| Термозонд (термощуп): | немає |
| Мікрохвильовка (НВЧ): | немає |
| Пароварка: | немає |
| Приготування двох різних страв одночасно (з РОЗДІЛЬНИМ керуванням): | немає |
| Розморожування: | є |
| Приготування піци: | є |
Інше |
|
| Захист від дітей: | є (блокування управління) |
| Захисне автовідключення: | немає |
| Жирові фільтри: | немає |
| Основні комплектуючі: | емальоване деко для випічки, комбінована решітка, універсальне деко |
| Додатково: | fastPreheat: швидке досягнення потрібної температури в духовій шафі. 3D hotAir Plus: неперевершені результати випікання на 3 рівнях завдяки інноваційності системі розподілу тепла в духовій шафі. Дверцята з системою softClose. Температурний діапазон: 30 C ° - 275 C °. Галогенное внутрішнє освітлення. Система охолодження приладу |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Siemens |
| Країна виробник | Туреччина |
| Гриль | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Кількість режимів приготування | 8 |
| Конвекція | Так |
| Матеріал фасаду | Скло |
| Об'єм духової шафи | 66 л |
| Стан | Новий |
| Тип духової шафи | електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Елементи управління | Поворотні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертел | Ні |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Кількість стекол дверцят духовки | 3 |
| Максимальна температура нагріву | 275 град. |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 3300 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція розморожування | Так |
| Годинник | Так |
| Габаритні розміри духової шафи | |
| Вага | 30 кг |
| Висота | 595 мм |
| Глибина | 548 мм |
| Ширина | 594 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 600 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 169,80 ₴








