Опис TESY DRY 80 V/C, 80л, 1600 Вт
Усі електричні водонагрівачі TESY мають гігієнічну сертифікацію для зберігання питної води, відповідно до Європейської директиви 98/83 ЄС.
Переваги TESY DRY V:
- Технологія INSUTECH розроблена компанією TESY для високоефективної ізоляції та надзвичайно низьких теплових втрат.
- PISTON Effect для контролю швидкості вхідної води й збільшення кількості теплої води до 15%.
- Два тени, що постійно працюють.
- ECO позиція зовнішнього регулятора для економної та багаторічної роботи.
- Захист від замерзання.
- Склокерамічне покриття для захисту від корозії.
- Плазмове зварювання ємності для води для тривалого терміну експлуатації.
Циліндричний корпус, який виготовлений із високоміцного та якісного пластику.
Теплоізоляційна технологія INSUTECH – збереження високої температури води протягом тривалого часу.
Емалеве покриття резервуарів води Crystal Tech: підвищує надійність та зносостійкість водонагрівача, захищає від корозії.
Наявність двох ТЕНів сухого типу перешкоджають утворенню накипу та продовжують термін служби обладнання.
Нагрівальний елемент працює при низькій температурі поверхні, що захищає від сольових відкладень.
Технологія Piston Effect на 15% збільшує кількість гарячої води за рахунок ефекту поршня.
Тип управління – механічний.
Увімкнення/вимкнення обладнання, а також виставлення температури виконується за допомогою регулятора на корпусі бойлера.
Світловий індикатор роботи сигналізує споживача про нагрівання води. Так, при включеній лампочці вода нагрівається, при вимкненій температура досягла максимальної позначки.
Варто зазначити, що модель може працювати в ощадливому режимі. Принцип роботи водонагрівача в такому режимі полягає в нагріванні води до 55-60 ° C, тим самим зменшуючи витрати електроенергії.
Характеристики
Бренд
Tesy
Серія
EWT DRY
Об'єм, л
80
Вид ТЕНа
сухий
Висота, мм
751
Ширина, мм
440
Глибина, мм
468
Потужність ТЕН, кВт
2*0,8
Форма баку
круглий
Вага, кг
21.8
Живлення
220В
Матеріал баку
емальований
Час нагріву, год до 75 град
2.19
Гарантія на електро-частину
2 роки
Стан товару
Стан товару
новий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 21.8 кг |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Час нагріву води до 50°С | 140 хв |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP24 |
| Максимальна температура нагріву води | 60 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 1.6 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 80 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 751 мм |
| Глибина | 468 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик іонізації | Ні |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Запобіжний скидний клапан | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Спосіб подачі води | Напірний |
| Термометр | Так |
| Прискорений нагрів | Ні |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
- Ціна: 11 000 ₴










