
Водонагрівач (Бойлер) TESY GCV 5035 20 B11 TSRС, 50 л, 2000 Вт
10 160 ₴
8 159,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 361431
- +380 (95) 538-87-64
Огляд Водонагрівач TESY GCV 5035 20 B11 TSRС
Водонагрівач TESY GCV 5035 20 B11 TSR Slim круглої циліндричної форми, має поліпшену високоефективну теплоізоляцію, регульований термостат, 4 режими настроювання температури, антиморозка, літо, зима, антибактеріальний режим. Обладнаний водонагрівач зручним регулятором температури для вибору прийнятного режиму роботи. Внутрішній бак покритий спеціальним склокерамічним основою, що запобігає корозійній дії.
Компанія TESY — одна з небагатьох виробників, що зберегла якісне виробництво електричних накопичувальних водонагрівачів у Європі. Не мало важливих особливостей це, Європейська якість і доступна ціна.
Особливості:
- Скло-керамічне покриття резервуара для води.
- Високоефективна ізоляція екструдованого поліуретану.
- Надійна електрична частина, що відповідає європейським вимогам якості.
- Водонепроникний електричний вимикач.
- Термостат із тепловим і електричним захистом.
- Антимороз пристрій.
Технічні характеристики водонагрівача TESY GCV 5035 20 B11 TSR Slim:
| Номінальний об'єм | 50 л |
|
Тип резервуара для води |
скло-керамічне покриття |
| Номінальна напруга | 230V/50Hz |
| Номінальна потужність | 2000 ватів |
| Робочий тиск | 0.8 MPa |
| Ізоляція | 18 мм |
| Час нагрівання з 15 °C до 65 °C | 1ч 30 хв |
| Яли. вимикач | да |
| Терморегулятор | да |
| Магнієвий анод | да |
| Зворотно-запобіжний клапан | є |
| Габарити (Вис. Шир. Гл.) | 800х350х370 мм |
| Вага | 17,7 кг |
| Встановлення | вертикальна |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tesy |
| Країна виробник | Болгарія |
| Вага | 17.7 кг |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Склокераміка |
| Час нагріву води до 50°С | 90 хв |
| Максимальна температура нагріву води | 70 град. |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Підводка | Нижня |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Розташування | Вертикальне/горизонтальне |
| Стан | Новий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 800 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Датчик іонізації | Ні |
| Датчик перегріву | Так |
| Датчик потоку | Ні |
| Дисплей | Так |
| Магнієвий анод | Так |
| Максимальний тиск води | 8 бар |
| Обмеження температури нагріву | Так |
| Термометр | Так |
| Управління водонагрівачем | Механічне |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
- Ціна: 8 159,80 ₴







