
Смартфон Nothing Phone (3a) 12/256GB Blue, NFC, 50+50+8/32Мп, Snapdragon 7s Gen 3, AMOLED 6.77", 5000mAh
21 226 ₴
- Немає в наявності
- Код: 501345
- +380 (95) 538-87-64
Nothing Phone (3a) 12/256GB Blue
Досконалість у кожній деталі
Nothing Phone (3a) поєднує мінімалістичний дизайн із винятковим користувацьким комфортом. Геометричні форми, плоскі поверхні та прямі боки створюють сучасний елегантний вигляд. Натхненний японською естетикою, він також спирається на промисловий дизайн 60-х і 70-х років. Кожна деталь була вдосконалена, щоб пристрій ідеальнолягав у руці та тішив своєю естетикою.
.gif)
Дивовижний AMOLED-дисплей
6,77-дюймовий екран AMOLED FHD+ забезпечує приголомшливі кольори та дивовижну яскравість до 3000 нітів. Адаптивна частота оновлення 120 Гц забезпечує плавність прокручування й анімації. Коефіцієнт контрастності 1 000 000:1 забезпечує глибокий чорний колір, а сертифікація HDR10+ забезпечує найвищу якість зображення.
.jpg)
Спогади, пережиті знову
Збережіть найкращі моменти життя за допомогою камери, яка незмінно забезпечує реалістичні знімки. Завдяки діапазону зуму від 0,6x до 30x камера дає змогу зафіксувати приголомшливі деталі, хай де ви будете. Основна камера 50 Мп з оптичною стабілізацією зображення, телеоб'єктив 50 МП, надширококутна камера 8 Мп і 32-мегапіксельна селфі-камера.

Фотографії професійного рівня
TrueLens Engine 3 — інтелектуальна технологія, що лежить в основі кожної фотографії. Вона поєднує в собі передове обладнання з передовими обчислювальними алгоритмами, обробленням на базі штучного інтелекту та багатокадровою технологією для створення реалістичних фотографій професійного рівня.
.jpg)
З невеликою допомогою ШІ
Захоплюйте контент, натхнення та думки за допомогою нового Essential Key. Натисніть один раз, щоб захопити вміст екрана. Натисніть і утримуйте, щоб записати свій голос, ідеї та натхнення на ходу. Натисніть двічі, щоб отримати доступ до Essential Space. Essential Space організує ваші знімки та генерує персоналізовані пропозиції та дії, щоб допомогти вам залишатися в курсі подій.
.webp)
Потужність, що не знає меж
Відчуйте міць Snapdragon 7S Gen 3 5G — з покращеною на 8% енергоефективністю, оптимізованою на 23% продуктивністю охолодження й можливостями штучного інтелекту. Завдяки 4-нм техпроцесу (TSMC | 2-го покоління) і 8 ядрам із тактовою частотою до 2,5 ГГц процесор працює на 33% швидше. Графічний процесор Qualcomm Adreno збільшує продуктивність графіки на 11%, забезпечуючи плавніший ігровий процес і якісніші фотографії. Продуктивність ШІ була покращена на 92% завдяки оптимізованому нейронному процесору (NPU) для швидшого оброблення зображень.

Інтелект, що підтримує повсякденні завдання
Advanced AI в Nothing Phone (3a) оптимізує продуктивність і покращує роботу пристрою. Hexagon Tensor Accelerator підвищує ефективність ШІ на 92%, а Spectra Triple ISP використовує машинне навчання для створення чітких світлин. З Nothing OS ви маєте повний контроль над своїми даними та можете насолоджуватися плавним, інтуїтивно зрозумілим користуванням.
.webp)
Потужний акумулятор на цілий день
Акумулятор 5000 мА·год забезпечує надійну роботу впродовж довгих годин використання. Дивіться відео YouTube упродовж 26 годин, грайте в PUBG упродовж 11 годин або спілкуйтеся впродовж 45 годин. Технологія швидкого заряджання потужністю 50 Вт дає змогу заряджати телефон менш ніж за 20 хвилин, забезпечуючи енергію на весь день без перерв.
.webp)
ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Тип | Смартфони |
| Бренд | Nothing |
| Екран | |
| Тип екрана | AMOLED |
| Діагональ екрана | 6.77'' |
| Роздільна здатність екрана | 2392x1080 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Процесор | |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| Кількість ядер | 8 |
| Графічний адаптер | |
| Графічний чип | Adreno 710 |
| Пам'ять | |
| Об'єм накопичувача | 256 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Немає |
| Оперативна пам'ять | |
| Обсяг оперативної пам'яті | 12ГБ |
| ОС | |
| Операційна система | Android (NothingOS) |
| Бездротові технології | |
| Бездротовий зв'язок | Wi-Fi 6 (802.11ax), Bluetooth 5.4 |
| Навігація | GPS, Galileo, QZSS, BeiDou (BDS) |
| NFC | Є |
| Зв'язок | |
| Тип SIM-картки | Nano-SIM |
| Кількість слотів SIM-карток | 2 |
| Покоління мобільного зв'язку | 5G |
| Підтримка e-Sim | Немає |
| Живлення й акумулятор | |
| Роз'єм для заряджання | USB-C |
| Ємність акумулятора | 5000 мА·ч |
| Швидке заряджання | Є |
| Потужність заряджання | 50 Вт |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Реверсивне заряджання | Дротова |
| Камера | |
| Кількість основних камер | 3 |
| Основна камера | 50 + 50 + 8 Мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Об'єктив основної камери | Ширококутний (стандартний), Ультраширококутний, Телефото |
| Оптичний зум | 2x |
| Записування відео | |
| Записування відео | 1080p FullHD (30fps), 1080p FullHD (60fps), 4K UHD (30fps) |
| Інтерфейси | |
| Аудіороз'єм | Немає |
| Фізичні параметри | |
| Захист від вологи та пилу | Є |
| Стандарт захисту | IP64 |
| Сканер відбитка пальця | Під екраном (оптичний) |
| Матеріал корпусу | Алюминий/Стекло |
| Колір | Синій |
| Розміри | 163.52 х 77.5 х 8.35 мм |
| Вага | 201 г |
| Додатково | |
| Комплектація | Смартфон • кабель USB-C — USB-C • захисна плівка (перешкодно нанесена) • інструмент для вилучення SIM • документація |
| Сумісна модель | Nothing Phone (3a) |
| Гарантійний термін | 3 міс. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nothing |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Безпека | Сканер відбитків пальців на екрані |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Алюміній |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Синій |
| Мультимедіа | |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 32 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Формати аудіо | AAC, MP3, MP4, FLAC |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Ширококутний об'єктив, Стабілізація, Підтримка знімання 4К, Автофокус, Телеоб'єктив, Спалах, Ультраширококутний об'єктив |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Type-C, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | GPS, Bds, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou, Galileo |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.77 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2388х1080 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | AMOLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 387 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 201 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Adreno 710 |
| Кількість ядер | 8 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 2400 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Потужність заряджання | 50 В |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Швидка зарядка, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
- Ціна: 21 226 ₴










