
Кондиціонер OLMO OSH-09FRH3 Inverter, 25 м², R32
18 820 ₴
15 819,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21604
- +380 (95) 538-87-64
Опис кондиціонер OLMO OSH-09FRH3 Inverter
Недорогий інверторний кондиціонер для обслуговування житлових, офісних та комерційних приміщень площею від 12 до 25 м ². Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії 2024 року. Є енергоефективною спліт-системою для настінного монтажу із зовнішнім блоком на основі економічного інверторного компресора. Основні режими роботи: охолодження, обігрів, осушення повітря (до 0,8 л/год), а також циркуляція з очищенням повітря та продуктивністю до 550 м³/год.
Вирізняється стильним дизайном внутрішнього блоку, обладнаного прихованим світлодіодним індикатором температури. Завдяки сучасній схемотехніці та використанню мікропроцесорного керування, кондиціонер Olmo OSH-09FRH3 має невисоку середню споживану потужність (835 Вт) при значній потужності охолодження (2700 Вт). Така спліт-система може працювати в режимі обігріву при значних негативних температурах зовнішнього повітря (до -15 ° C), надійно обігріваючи приміщення ранньою весною та восени. Передбачена функція самоочищення, авторестарту та тихий нічний режим Magic Sleep (до 20 дБ). Ця модель відповідає європейським нормам екологічної безпеки та працює з високоефективним фреоном R32. Очищення за технологією Healthy Cleaning виконується методом миттєвого заморожування з наступним нагріванням пластин теплообмінника, що гарантовано знищує плісняву та бактерії.
Характеристики OSH-09FRH3
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olmo |
| Потужність обігріву | 2700 Вт |
| Потужність охолодження | 2700 Вт |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потік повітря | 550 куб.м/год |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Максимальна довжина комунікацій | 15 м |
| Максимальна температура | 32 град. |
| Мінімальна температура | 16 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Рівень шуму | 20 дБ |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 20 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 482 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 240 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 660 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 8 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 270 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 210 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 864 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -15 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 720 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 835 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi модуль | Немає |
| Габарити внутрішнього блока, (ШГ) | 24*71,8*18 |
| Діапазон робочої температури | +43...-7 |
| Комплектація | Пульт Д/у, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Багатошвидкісний вентилятор, Захист від обмерзання зовнішнього блока |
| Продуктивність (тепло), кВт | 2,6 |
| Продуктивність (холод), кВт | 2,6 |
| Режими роботи | Охолодження, Обігрівання, Автоматичний |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Інвертор |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функції | Авторестарт |
| Колір | Білий |
- Ціна: 15 819,80 ₴







