Кондиціонер TCL TAC-09CHSD/XAB1IHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI
Новітній тепловий насос XAB1IHB – сучасна модель для європейського ринку, з безліччю нововведень в питаннях зниження рівня шуму і підвищення енергоефективності. Оригінальний дизайн лицьової панелі на якій чередуються матові та глянцеві смужки. Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при зовнішній температурі до -30°C. Вбудований Wi-Fi модуль. Модель має підігрів піддону зовнішнього блоку.
FreshIN+
Допомагає підтримувати в будинку комфортний мікроклімат з оптимальною концентрацією кисню, завдяки можливості подачі свіжого повітря з вулиці.
Smart Gentle Wind
Вертикальні жалюзі у формі листків, пропускають повітря через мікро-отвори, перетворюючи дисперсний потік повітря на ніжний та м'який.
Smart Vector Air Flow
Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання;
Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.
Ефект Коанди
Ефект душу (в режимі охолодження) – холодний потік повітря опускається на користувача зверху.
Ефект ковдри (в режимі обігріву) – більш широке та краще розповсюдження теплого повітря по підлозі.
Фільтри QuadruPuri
Свіже повітря проходить через 4 етапи фільтрації:
попередній фільтр
антибактеріальний фільтр з іонами срібла
високоефективний фільтр HEPA
фільтр високої щільності
Холодоагент R32
Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.
Самоочищення
Видалення забруднень методом виморожування та високотемпературної стерилізації. Процес проходить в чотири етапи: обмерзання, розморожування, високотемпературна сушка та стерилізація.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C. Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Обігрів до -20°С
Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при температурах зовнішнього повітря до -20°С.
Технічні характеристики
TCL TAC-09CHSD/XAB1IHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI
Спліт-система
- Холодопродуктивність, Bт2 600 (940~3 300)
- Теплопродуктивність, Bт2 610 (940~3 360)
- SEER6,1
- EER3,15
- Клас енергоефективності при охолодженніА++
- SCOP4,0
- COP3,4
- Клас енергоефективності при обігрівіА+
- Видалення вологи, л/год1,0
Внутрішній блок
- Розміри (Ш x В x Г), мм698 × 255 × 190
- Маса (нетто/брутто), кг7 / 9
- Рівень шуму, дБ22 / 25 / 33 / 37 / 40
Зовнішній блок
- КомпресорInverter
- Марка компресораRECHI
- Розміри (Ш x В x Г)710 × 498 × 245
- Масса (нетто/брутто), кг20 / 22
- Рівень шуму, Дб50
Споживана потужність
- Споживана потужність, обігрів, Вт767 (240~1 552)
- Споживана потужність, охолодження, Вт825 (240~1 380)
Робочий струм
- Охолодження, А4,0 (1,2~8,0)
- Обігрів, А3,8 (1,2~9,0)
- Напруга / Частота джерела живлення, ф./В/Гц1 / 220 - 240 / 50
- Діапазон напруги, В165~265
- Тип холодоагенту / GWPR32 / 675
- Кількість холодоагенту, г490
- Обсяг повітря, що рециркулюється (охолод. / обігр.), м³/год420 / 420
- Швидкість внутрішнього вентилятора (охолодження) (об/хв)1 400 / 1 300 / 1 100 / 1 000 / 900
- Швидкість внутрішнього вентилятора (обігрів) (об/хв)1 400 / 1 300 / 1 100 / 1 000 / 900
- Швидкість внутрішнього вентилятора (осушення) (об/хв)1 000
З’єднувальні труби
- Рідинна лінія, мм6,35
- Газова лінія, мм9,52
- Максимальна довжина магістралі, м25
- Максимальний перепад висот, м10
- Додаткова заправка холодоагенту (магістраль > 5м.), г/м15
- Підключення проводів, мм²4 x 0,75
Температурний режим
- Охолодження, °С0 ~ +53
- Обігрів, °С-30 ~ +30
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 9000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 2610 Вт |
| Потужність охолодження | 2600 Вт |
| Потік повітря | 420 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 18 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Фільтр | Дезодоруючий фільтр, HEPA-фільтр, Попередній фільтр |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 7 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 255 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 190 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 698 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 20 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 498 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 245 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 710 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 767 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 825 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi модуль | Немає |
| Габарити внутрішнього блока, (ШГ) | 28*90*20,2 |
| Діапазон робочої температури | +43...-7 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Пульт Д/у, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Багатошвидкісний вентилятор |
| Продуктивність (тепло), кВт | 7,2 |
| Продуктивність (холод), кВт | 7 |
| Режими роботи | Охолодження, Обігрівання, Автоматичний |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функції | Авторестарт |
- Ціна: 24 260 ₴









