
Смартфон Xiaomi Poco C61 4/128GB White, 8+0,8/5Мп, Helio G36, IPS 6.7", 5000 mAh
4 826 ₴
- Немає в наявності
- Код: C6120253
+380 (97) 721-60-90
- +380 (95) 538-87-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
POCO C61 White 4/128GB
POCO C61 — це доступний смартфон, представлений 2024 року, що поєднує сучасні технології та привабливий дизайн.

6,71-дюймовий дисплей із частотою оновлення 90 Гц
Смартфон обладнаний 6,71-дюймовим IPS-дисплеєм із роздільною здатністю HD+ (1650х720 пікселів), частотою оновлення 90 Гц і яскравістю 500 нітів. Захист екрана забезпечує загартоване скло Corning Gorilla Glass 3.

Акумулятор ємністю 5000 мА·год
Пристрій обладнаний акумулятором ємністю 5000 мА·год із підтримкою заряджання потужністю 10 Вт, що забезпечує тривалий час автономної роботи.

POCO C61 працює на базі процесора MediaTek Helio G36, забезпечуючи стабільну продуктивність і низьке енергоспоживання. Смартфон доступний у версіях із 3 ГБ або 4 ГБ оперативної пам'яті та 64 ГБ або 128 ГБ вбудованої пам'яті відповідно. Є можливість розширення сховища до 1 ТВ за допомогою карт microSD.

8-мегапіксельна подвійна камера з AI
Основна камера складається з 8-мегапіксельного сенсора та додаткового датчика на 0,08 Мп, що дає змогу робити якісні світлини. Фронтальна камера має роздільну здатність 5 Мп.

Додаткові особливості
POCO C61 обладнаний сканером відбитків пальців, вбудованим у кнопку живлення, портом USB Type-C і 3,5 мм аудіороз'ємом для навушників. Працює пристрій під керуванням Android 14.
Характеристики
| Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Аудіороз'єм | 3.5 mm |
| Безрамковий дисплей | є |
| Бездротове заряджання | немає |
| Швидке заряджання | є |
| Вага | 193 г |
| Спалах основної камери | подвійна світлодіодна |
| Габарити (ВхШхГ) | 168.4x76.3x8.3 мм |
| Діагональ екрана | 6.71" |
| Діагональ екрана | 6.6" - 7" |
| Ємність акумулятора | 5000 мА/год |
| Захист від пилу та вологи | немає |
| Кількість SIM-карток | 2 |
| Кількість основних камер | 2 |
| Кількість ядер | 8 |
| Комбінований слот | немає |
| Матеріал корпусу | екошкіра |
| Потужність заряджання | 10 Вт |
| Навігація | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Наявність NFC | без NFC |
| Наявність зарядного пристрою/кабелю | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | немає |
| Наявність чохла/захисного скла/стилуса | немає |
| Обсяг вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Операційна система | Android |
| Основна камера | 8 МП і менше |
| Основна камера | 8+0.08 Мп |
| Окремий слот для карти пам'яті | є |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Підтримка еSim | немає |
| Підтип | смартфоні |
| Популярні бренди | Xiaomi |
| Попередньо встановлена ОС | Android 14.0 |
| Виробник процесора | MediaTek |
| Процесор | MediaTek Helio G36 |
| Розблокування обличчям | є |
| Роздільна здатність дисплея | 1650х720 |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Серія | Xiaomi Poco C61 |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | є |
| Сканер відбитків пальців на екрані | немає |
| Сканер сітківки ока | немає |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |
| Тип матриці | IPS |
| Товщина корпусу | 8.01 - 9 мм |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Фронтальний спалах | немає |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Фронтальна камера | 5 МП і менше |
| Колір | Білий |
| Частота оновлення екрана | 90 Гц |
| Частота процесора | 4 x 2.2 ГГц + 4 x 1.6 ГГц |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Xiaomi |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.4 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип матриці | IPS |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Білий |
| Модель телефону | Xiaomi Poco C61 |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Подвійна основна фотокамера | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 8 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Стереодинаміки | Ні |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Інтерфейси | Bluetooth, Wi-Fi |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | SMS, MMS, E-mail, EMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, Galileo, GPS |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.7 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 1650x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 193 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | PowerVR GE8320 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | MediaTek Helio G36 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 10 В |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик наближення, Датчик освітленості, Швидка зарядка, Гіроскоп, Сканер відбитку пальця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 826 ₴










