
Кондиціонер TCL TAC-18CHSD/TPH11IHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI, 50 м²
42 810 ₴
34 809,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 21-056
- +380 (95) 538-87-64
Кондиціонер TCL TAC-18CHSD/TPH11IHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI
Тепловий насос TPH11IHB – модель для європейського ринку, розроблена для шанувальників лаконічного дизайну і енергозберігаючих технологій («А++»). В комплекті вбудований USB Wi-Fi пристрій. Спеціальна конструкція дозволяє легко встановити та обслуговувати кондиціонер. Технологія Smart Gentle Wind забезпечує ніжний та м’який потік повітря. Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при зовнішній температурі до -30°C.
Smart Gentle Wind
Вертикальні жалюзі у формі листків, пропускають повітря через мікро-отвори, перетворюючи дисперсний потік повітря на ніжний та м'який.
Smart Vector Air Flow
Дозволяє користувачу обрати 72 види налаштувань повітряного потоку
- Вправо-вліво: 5 режимів зафіксованого та 4 режими гойдання;
- Вверх-вниз: 5 режимів зафіксованого та 3 режими гойдання.
Ефект Коанди
Ефект душу (в режимі охолодження) – холодний потік повітря опускається на користувача зверху.
Ефект ковдри (в режимі обігріву) – більш широке та краще розповсюдження теплого повітря по підлозі.
Холодоагент R32
Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.
Сильне охолодження при високій температурі навколишнього середовища
Відсутнє зниження продуктивності кондиціонера в режимі охолодження при температурі навколишнього середовища 50°C.
Кондиціонер продовжить працювати безперервно до температури навколишнього середовища 60°C.
Режим Генератора
Кондиціонер здатен нормально працювати навіть при обмежених значеннях номінальної потужності та сили струму, що успішно вирішує проблему недостатньої потужності або випадків перебоїв у живленні та електропостачанні.
За допомогою режиму генератора можна обмежити енергоспоживання відповідно до номінальної сили струму у діапазоні трьох рівнів.
IOT Wi-Fi керування
Дистанційно керуйте функціями через додаток TCL Home або керуйте за допомогою простих голосових команд. Wi-Fi модуль у вигляді USB адаптеру.
Технічні характеристики
TCL TAC-18CHSD/TPH11IHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI
Спліт-система
- Холодопродуктивність, Bт5 100 (1 250~5 900)
- Теплопродуктивність, Bт5 200 (1 250-6 080)
- SEER6,1
- Клас енергоефективності при охолодженніА++
- SCOP4,0
- Клас енергоефективності при обігрівіА+
- Видалення вологи, л/год1,5
Внутрішній блок
- Розміри (Ш x В x Г), мм920 × 306 × 195
- Маса (нетто/брутто), кг10,5 / 12,5
- Рівень шуму, дБ27 / 35 / 38 / 41 / 43
Зовнішній блок
- КомпресорInverter
- Марка компресораGMCC
- Розміри (Ш x B x Г)853 × 602 × 349
- Масса (нетто/брутто), кг31 / 34
- Рівень шуму, Дб55
Споживана потужність
- Охолодження, Вт1 574 (330-2 350)
- Обігрів, Вт1 382 (340-2 550)
Робочий струм
- Охолодження, А8,2 (1,7~12,0)
- Обігрів, А7,2 (1,7~13,0)
- Напруга / Частота джерела живлення, ф./В/Гц1 / 220 - 240 / 50
- Діапазон напруги, В165~265
- Тип холодоагенту / GWPR32 / 675
- Кількість холодоагенту, г1 000
- Обсяг повітря, що рециркулюється (охолод. / обігр.), м³/год820 / 820
- Зовнішня циркуляція повітря, м³/год2 600
З’єднувальні труби
- Рідинна лінія, мм6,35
- Газова лінія, мм9,52
- Максимальна довжина магістралі, м25
- Максимальний перепад висот, м10
- Додаткова заправка холодоагенту (магістраль > 5м.), г/м25
- Підключення проводів, мм²4 × 0,75
Температурний режим
- Охолодження, °С-15 ~ +53
- Обігрів, °С-30 ~ +30
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 5200 Вт |
| Потужність охолодження | 5100 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 18000 BTU/г |
| Потік повітря | 820 куб.м/год |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 16 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Рівень шуму | 27 дБ |
| Фільтр | Дезодоруючий фільтр, Попередній фільтр |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 31 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 602 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 349 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 853 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 10.5 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 306 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 195 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 920 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 1382 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 1574 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi модуль | Немає |
| Габарити внутрішнього блока, (ШГ) | 28*90*20,2 |
| Діапазон робочої температури | +43...-7 |
| Комплектація | Пульт Д/у, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Багатошвидкісний вентилятор |
| Продуктивність (тепло), кВт | 7,2 |
| Продуктивність (холод), кВт | 7 |
| Режими роботи | Охолодження, Обігрівання, Автоматичний |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функції | Авторестарт |
| Колір | Білий |
- Ціна: 34 809,80 ₴






