
Смартфон Sony Xperia 10 IV 6/128GB Lavender, 5G, 1SIM, 12+8+8/8Мп, 6" OLED, 5000 mAh, Snapdragon 695, 3 мес.
13 312 ₴
- Немає в наявності
- Код: S1028
- +380 (95) 538-87-64
Обзор Sony Xperia 10 IV 6/128GB Lavender

Наличие Xperia 10 IV в вашей жизни — это максимум удовольствия при минимуме усилий. Удобный в руке и компактный, это сверхлегкий смартфон 5G с аккумулятором большой емкости 5000 мАч.

Просто стреляй. Никаких настроек не требуется
Когда вы видите возможность сфотографироваться, вы не хотите тратить время на выбор хитрых настроек. Таким образом, Xperia 10 IV упрощает работу, используя сцену, условия и технологию обнаружения объекта, а затем автоматически выбирая идеальные настройки, такие как ISO и скорость затвора, для получения наилучшего снимка.
От пейзажей к портретам
От захватывающих дух пейзажей до красивых портретов — тройная камера Xperia 10 IV справится со всем. Широкий выбор сверхширокоугольных объективов 16 мм, широкоугольных объективов 27 мм и телеобъективов 54 мм позволяет делать самые разнообразные снимки.

Расширенное уменьшение размытия
При фотосъемке, особенно вечером или в темном помещении, малейшее движение руки может привести к размытию изображения. Но Xperia 10 IV позволяет делать снимки с меньшим размытием даже в условиях низкой освещенности благодаря технологии оптической стабилизации изображения.
Характеристики
Зв'язок |
|
| Кількість SIM-карток | 1 SIM |
| Формат SIM-картки | Nano-SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6" |
| Роздільна здатність екрана | 2520x1080 |
| Частота оновлення екрана | 60 Гц |
| Кількість кольорів | 1 мільярд |
| Щільність пікселів | 457 ppi |
| Тип екрана | OLED |
| Захисне скло | Corning Gorilla Glass Victus |
Процесор |
|
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процеcсора | 2 х 2.2 ГГц + 6 x 1.7 ГГц |
| Графічний процесор | Adreno 619 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 128 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 6 ГБ |
| Слот для карти пам'яті | Є |
Камера |
|
| Камера | 12 Мп + 8 Мп + 8 Мп |
| Діафрагма | f/1.8 + f/2.2 + f/2.2 |
| Записування відео | Full HD (1920x1080) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Фазова (PDAF) |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 8 Мп f/2.0 |
Операційна система |
|
| Операційна система | Android 12 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS ГЛОНАСС Beidou Galileo QZSS BDS |
| Bluetooth | 5.1 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Немає |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Технології |
Акселерометр Датчик освітлення Датчик наближення Сканер відбитка пальців |
| Колір | Фіолетовий |
Акумулятор |
|
| Ємність акумулятора | 5000 mAh |
| Швидке заряджання | Є |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 153 x 67 x 8.3 мм |
| Вага, г | 161 г |
| Комплектація | Смартфон Зарядний кабель Інструкція Гарантійний талон |
| Країна реєстрації бренда | Японія |
Гарантія |
|
| Гарантійний термін | 3 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sony |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал, Скло |
| ОС | Android |
| Стан | Новий |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Фіолетовий |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6 дюйм |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Мультимедіа | |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 12 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, GPRS |
| Інтерфейси | Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi, Bluetooth, USB Type-C, NFC |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, Galileo, GPS |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик Холла, Ліхтарик, Ударостійкий корпус, Датчик наближення, Датчик освітленості, Акселлерометр, Компас, Пилозахисний корпус, Гіроскоп, Барометр, Сканер відбитку пальця |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | До 512 Гб |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 695 |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2200 МГц |
- Ціна: 13 312 ₴





