
Кондиціонер TCL TAC-24CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready, 70 м²
50 350 ₴
40 349,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 83276
- +380 (95) 538-87-64
Кондиціонер TCL TAC-24CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready
Спліт-система XAB1 – сучасна модель для європейського ринку, яка об’єднує в собі переваги класичних кондиціонерів, з безліччю нововведень в питаннях зниження рівня шуму і підвищення енергоефективності. Всі кондиціонери в рамках лінійки відносяться до класу енергозбереження «А++» та оснащено опцією Wi-Fi-керування. Неймовірно стильний дизайн кондиціонера з ребристою панеллю та срібною смужкою.
I Feel
У пульт керування вбудований температурний датчик, при передачі команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру, безпосередньо в зоні знаходження людей.
Холодоагент R32
Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C - не дає знизиться температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.
Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек.
Легке встановлення та обслуговування
Оптимізована конструкція дозволяє заощадити час на монтаж та технічне обслуговування кондиціонера.
IOT Wi-Fi керування (опція)
IoT Wi Fi керування побутовою технікою TCL за допомогою додатку TCL Home, підтримка голосового керування на основі глибокої нейронної мережі. Wi-Fi модуль не входить в комплект поставки кондиціонера (купується в якості опції).
Технічні характеристики
TCL TAC-24CHSD/XAB1I Inverter R32 WI-FI Ready
Спліт-система
- Холодопродуктивність, Bт6 810 (1 830~7 800)
- Теплопродуктивність, Bт6 870 (1 850~7 900)
- SEER6,1
- EER3,11
- Клас енергоефективності при охолодженніА++
- SCOP4,0
- COP3,33
- Клас енергоефективності при обігрівіА+
- Видалення вологи, л/год1,8
Внутрішній блок
- Розміри (Ш x В x Г), мм1 005 × 315 × 220
- Маса (нетто/брутто), кг13 / 16
- Рівень шуму, дБ30 / 34 / 38 / 41 / 44
Зовнішній блок
- КомпресорInverter
- Марка компресораSANYO
- Розміри (Ш x В x Г)845 × 700 × 340
- Масса (нетто/брутто), кг38 / 42
- Рівень шуму, Дб57
Споживана потужність
- Охолодження, Вт2 257 (410~2 824)
- Обігрів, Вт2 063 (420~3 005)
Робочий струм
- Охолодження, А10,7 (2,3~12,3)
- Обігрів, А9,9 (2,3~13,5)
- Напруга / Частота джерела живлення, ф./В/Гц1 / 220 - 240 / 50
- Діапазон напруги, В165~265
- Тип холодоагенту / GWPR32 / 675
- Кількість холодоагенту, г1 140
- Обсяг повітря, що рециркулюється (охолод. / обігр.), м³/год980 / 980
- Швидкість внутрішнього вентилятора (охолодження) (об/хв)1 250 / 1 200 / 1 050 / 950 / 800
- Швидкість внутрішнього вентилятора (обігрів) (об/хв)1 250 / 1 200 / 1 050 / 950 / 800
- Швидкість внутрішнього вентилятора (осушення) (об/хв)950
З’єднувальні труби
- Рідинна лінія, мм6,35
- Газова лінія, мм12,7
- Максимальна довжина магістралі, м25
- Максимальний перепад висот, м10
- Додаткова заправка холодоагенту (магістраль > 5м.), г/м25
- Підключення проводів, мм²4 x 0,75
Температурний режим
- Охолодження, °С0 ~ +53
- Обігрів, °С-20 ~ +30
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Потужність обігріву | 6870 Вт |
| Потужність охолодження | 6810 Вт |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потік повітря | 980 куб.м/год |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Колір корпусу | Білий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Інвертор | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 16 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Фільтр | Дезодоруючий фільтр, Попередній фільтр |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 38 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 700 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 340 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 845 мм |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 315 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 220 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1005 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -20 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2063 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2257 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi модуль | Немає |
| Габарити внутрішнього блока, (ШГ) | 28*90*20,2 |
| Діапазон робочої температури | +43...-7 |
| Комплектація | Пульт Д/у, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Багатошвидкісний вентилятор |
| Продуктивність (тепло), кВт | 7,2 |
| Продуктивність (холод), кВт | 7 |
| Режими роботи | Охолодження, Обігрівання, Автоматичний |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функції | Авторестарт |
| Колір | Білий |
- Ціна: 40 349,80 ₴






