Кондиціонер TCL TAC-24CHSD/XAB1IHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI
Новітній тепловий насос XAB1IHB – сучасна модель для європейського ринку, з безліччю нововведень в питаннях зниження рівня шуму і підвищення енергоефективності. Оригінальний дизайн лицьової панелі на якій чередуються матові та глянцеві смужки. Кондиціонер здатний ефективно працювати в режимі обігріву при зовнішній температурі до -30°C. Вбудований Wi-Fi модуль. Модель має підігрів піддону зовнішнього блоку.
I Feel
У пульт керування вбудований температурний датчик, при передачі команди на внутрішній блок дані вимірювань передаються в контролер, що дозволяє більш точно підтримувати температуру, безпосередньо в зоні знаходження людей.
Холодоагент R32
Дружній для навколишнього середовища. Низький коефіцієнт GWP (потенціал глобального потепління). Високий коефіцієнт енергоефективності. Повна відповідність європейським екологічним стандартам.
Режим підтримки теплого приміщення
Режим підтримки теплого приміщення +8°C - не дає знизиться температурі в приміщення нижче +8°C у період, коли ви змушені надовго виїхати з будинку в зимовий період.
Super Turbo Start
В режимi охолодження можливе швидке зниження температури на виходi з внутрiшнього блоку з 27°С до 18°С за 30 сек. А в режимi обiгрiву пiдвищення температури з 20°С до 40°С за 60 сек.
Легке встановлення та обслуговування
Оптимізована конструкція дозволяє заощадити час на монтаж та технічне обслуговування кондиціонера.
IOT Wi-Fi керування
IoT Wi Fi керування побутовою технікою TCL за допомогою додатку TCL Home, підтримка голосового керування на основі глибокої нейронної мережі.
Технічні характеристики
TCL TAC-24CHSD/XAB1IHB Heat Pump Inverter R32 WI-FI
Спліт-система
- Холодопродуктивність, Bт6 810 (1 830~7 800)
- Теплопродуктивність, Bт6 870 (1 850~7 900)
- SEER6,1
- EER3,11
- Клас енергоефективності при охолодженніА++
- SCOP4,0
- COP3,33
- Клас енергоефективності при обігрівіА+
- Видалення вологи, л/год1,8
Внутрішній блок
- Розміри (Ш x В x Г), мм1 010 × 315 × 220
- Маса (нетто/брутто), кг13 / 16
- Рівень шуму, дБ30 / 34 / 38 / 41 / 44
Зовнішній блок
- КомпресорInverter
- Марка компресораSANYO
- Розміри (Ш x В x Г)845 × 700 × 340
- Масса (нетто/брутто), кг38 / 42
- Рівень шуму, Дб57
Споживана потужність
- Охолодження, Вт2 257 (410~2 824)
- Обігрів, Вт2 063 (420~3 005)
Робочий струм
- Охолодження, А10,7 (2,3~12,3)
- Обігрів, А9,9 (2,3~13,5)
- Напруга / Частота джерела живлення, ф./В/Гц1 / 220 - 240 / 50
- Діапазон напруги, В165~265
- Тип холодоагенту / GWPR32 / 675
- Кількість холодоагенту, г1 140
- Обсяг повітря, що рециркулюється (охолод. / обігр.), м³/год980 / 980
- Швидкість внутрішнього вентилятора (охолодження) (об/хв)1 250 / 1 200 / 1 050 / 950 / 800
- Швидкість внутрішнього вентилятора (обігрів) (об/хв)1 250 / 1 200 / 1 050 / 950 / 800
- Швидкість внутрішнього вентилятора (осушення) (об/хв)950
З’єднувальні труби
- Рідинна лінія, мм6,35
- Газова лінія, мм12,7
- Максимальна довжина магістралі, м25
- Максимальний перепад висот, м10
- Додаткова заправка холодоагенту (магістраль > 5м.), г/м25
- Підключення проводів, мм²4 x 0,75
Температурний режим
- Охолодження, °С0 ~ +53
- Обігрів, °С-30 ~ +30
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TCL |
| Wi-Fi модуль | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість внутрішніх блоків мультиспліт-системи | 1 |
| Охолоджуюча здатність | 24000 BTU/г |
| Потужність обігріву | 6870 Вт |
| Потужність охолодження | 6810 Вт |
| Потік повітря | 980 куб.м/год |
| Призначення кондиціонера | Побутовий |
| Режим роботи кондиціонера | Охолодження/обігрів |
| Рекомендована площа приміщення | 70 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип кондиціонера | Спліт-система |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Інвертор | Так |
| Автоматичний режим роботи | Так |
| Використовуваний холодоагент | R32 |
| Дисплей | Так |
| Захист від замерзання | Так |
| Максимальна довжина комунікацій | 25 м |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Мінімальна температура | 16 град. |
| Нічний режим роботи | Так |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Регулювання напрямку потоку повітря | автоматична |
| Режим вентиляції | Так |
| Режим осушення повітря | Так |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Таймер | Так |
| Теплий пуск | Так |
| Тип управління | Пультом |
| Фільтр | Дезодоруючий фільтр, Попередній фільтр |
| Габаритні розміри внутрішнього блоку | |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Висота внутрішнього блоку | 315 мм |
| Глибина внутрішнього блоку | 220 мм |
| Ширина внутрішнього блоку | 1010 мм |
| Габаритні розміри зовнішнього блоку | |
| Вага зовнішнього блоку | 38 кг |
| Висота зовнішнього блоку | 700 мм |
| Глибина зовнішнього блоку | 340 мм |
| Ширина зовнішнього блоку | 845 мм |
| Параметри роботи приладу | |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 53 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Споживана потужність у режимі обігріву | 2063 Вт |
| Споживана потужність у режимі охолодження | 2257 Вт |
| Частота | 50 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| WiFi модуль | Немає |
| Габарити внутрішнього блока, (ШГ) | 28*90*20,2 |
| Діапазон робочої температури | +43...-7 |
| Колір | Білий |
| Комплектація | Пульт Д/у, Інструкція, Гарантійний талон |
| Особливості | Багатошвидкісний вентилятор |
| Продуктивність (тепло), кВт | 7,2 |
| Продуктивність (холод), кВт | 7 |
| Режими роботи | Охолодження, Обігрівання, Автоматичний |
| Тип | Спліт-система |
| Тип компресора | Звичайний |
| Тип встановлення внутрішнього блока | Настінний |
| Тип фреону | R410A |
| Функції | Авторестарт |
- Ціна: 51 570 ₴







