
Смартфон Oukitel С50 8/128Gb black, NFC, 5+0,8+0.8/5 Мп, IPS 6.8", Dimensity 6100+, 5150 mAh
7 072 ₴
- Немає в наявності
- Код: 500140
- +380 (95) 538-87-64
Огляд OUKITEL C50 8/128Gb black
OUKITEL C50 8/128GB
OUKITEL C50 — це сучасний смартфон із потужними характеристиками, призначений для користувачів, що цінують швидкість, надійність і універсальність.


Кришталево чистий 6,8-дюймовий дисплей дарує неймовірні враження від перегляду відео та зображень завдяки яскравості та чіткості зображення. Екран захищений склом Corning Gorilla Glass 5, яке забезпечує додаткову міцність і стійкість до подряпин і падінь.

OUKITEL C50 обладнаний передовим процесором 5G MediaTek Dimensity 6100+, який ґрунтується на 6-нм процесі TSMC і технології UltraSave 3.0+, що забезпечує швидке під'єднання, низьке енергоспоживання та тривалий термін експлуатації батареї. Смартфон має 8 ГБ оперативної пам'яті (з можливістю розширення до 24 ГБ) і 128 ГБ внутрішньої пам'яті (з можливістю збільшення до 1 ТБ), що забезпечує безперебійну багатозадачність і вдосталь місця для зберігання файлів, світлин і програм.
Основна камера пристрою з роздільною здатністю 50 МП дає змогу робити чіткі та деталізовані знімки, а передня камера на 5 МП забезпечує якісні селфі та плавні відеодзвінки.


Акумулятор ємністю 5150 мА·год забезпечує до 15 днів роботи в режимі очікування, що дає змогу користуватися пристроєм без потреби частого підзаряджання. Безпечні варіанти розблокування, як-от розпізнавання обличчя та сканування відбитків пальців, додають зручності та захищають ваші дані.

ХАРАКТЕРИСТИКИ
КОРПУС
Матеріал корпусу — Пластик
ОПЕРАЦІЙНА СИСТЕМА
Операційна система — Android 14
СВЯЗЬ
Кількість SIM-карток — 2 SIM
Формат SIM-картки — Nano-SIM
Тип слота — SIM + Гібридний (SIM або MicroSD)
Стандарти зв'язку — GSM, 3G, 4G (LTE), 5G
ЕКРАН
Діагональ екрана — 6.8"
Роздільна здатність екрана — 1600х720 пікс.
Тип екрана — IPS
Частота оновлення екрана — 90 Гц
Щільність пікселів — 258 ppi
Захист екрана — Corning Gorilla Glass 5 (0.7 мм)
ПРОЦЕССОР
Процесор — MediaTek Dimensity 6100+
Кількість ядер — 8
Частота процеcсора — 2x 2.2 ГГц Cortex A76 + 6x 2.0 ГГц Cortex A55
Графічний процесор — ARM Mali-G57 MP2
ПАМ'ЯТЬ
Внутрішня пам'ять — 128 ГБ
Оперативна пам'ять — 8 ГБ (+16 ГБ віртуальної пам'яті)
Слот для карти пам'яті — Є
Підтримка карт пам'яті — microSD до 1 ТБ
КАМЕРА
Камера — 50 МП + 0.8 МП + 0.8 МП
50 МП (Основний, широкий кут): Сенсор: OmniVision OV50C40, Датчик: PureCelS (1/2.76"), Діафрагма f/1.8, Кут огляду 79.9°
0.8 МП (Макрооб'єктив): Сенсор: Galaxy Core GC6133, Датчик: (1/13")
0.8 МП (Випередолення глибини): Сенсор: Galaxy Core GC6133, Датчик: (1/13")
Записування відео: Full HD (1080p), 30 к/с
Світлодіодна LED-спалах
Автофокус, Серійне знімання, Цифровий зум, HDR, Географічні мітки, Сенсорне фокусування, Розпізнавання облич, Автоспуск, Режим вибору сцени
Фронтальна камера — 5 МП
Сенсор: GalaxyCore GC05A2, Датчик: CMOS BSI (1/5"), Діафрагма f/2.2, Кут огляду 75°
БЕЗДРОТОВІ ТЕХНОЛОГІЇ
Wi-Fi — IEEE 802.11 a/b/g/n
Технологія GPS — GPS
Супутникова система — GPS, ГЛОНАСС, Beidou, Galileo
Bluetooth — 5.2
NFC — Є
VoLTE — Є
Радіо FM — Є
ІНТЕРФЕЙСИ
Роз'єм під навушники 3.5 мм. — Є
Інтерфейси та під'єднання — USB Type-C
ТЕХНОЛОГІЇ
Акселерометр, Датчик освітлення, Датчик наближення, Сканер відбитків пальців, Цифровий компас
АКУМУЛЯТОР
Ємність акумулятора — 5150 mAh
Потужність заряджання — 10 Вт
ГАБАРИТЫ
Розміри — 167.5 x 77.7 x 9.15 мм
Вага — 208 г
КОМПЛЕКТАЦІЯ
Смартфон, USB-кабель Type-C, Зарядний пристрій, Чохол, Інструмент для вилучення SIM-карти, Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oukitel |
| Країна виробник | Китай |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| ОС | Android |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Репліка | Ні |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.2 |
| Стандарт зв'язку | GPRS, GSM, 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Колір | Чорний |
| Мультимедіа | |
| FM-радіо | Так |
| Java-додатки | Так |
| Спалах | Світлодіодна |
| Спалах фронтальної камери | Так |
| Голосові функції | Голосове управління |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 50 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 8 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 30 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | Full HD (1920 x 1080) |
| Органайзер | Годинник, Планувальник завдань, Будильник, Календар, Калькулятор, Підтримка MS Office |
| Роз'єм для навушників | 3,5 мм |
| Фотокамера | Так |
| Зв'язок та комунікації | |
| Push-To-Talk | Ні |
| VoIP-клієнт | Ні |
| Доступ в інтернет | EDGE, GPRS |
| Інтерфейси | Bluetooth, micro USB, Wi-Fi, NFC |
| Використання як USB-накопичувача | Так |
| Модем | Так |
| Підтримка DLNA | Ні |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, ГЛОНАСС, Galileo, GPS |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії, Вібродзвінок |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.8 дюйм |
| Кількість кольорів екрану | 16 млн. кольорів |
| Роздільна здатність екрану | 1600x720 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип сенсорного екрану | Ємнісний |
| Тип екрану | IPS |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 258 |
| Пам'ять і процесор | |
| Відеопроцесор | Mali-G57 |
| Кількість ядер | 8 |
| Максимальний розмір карти пам'яті | 1Tb |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8000 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 GB |
| Процесор | MediaTek Dimensity 6100+ |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Частота процесора | 2000 МГц |
| Живлення | |
| Можливість підзарядки від USB | Так |
| Ємність акумулятору | 5150 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 10 В |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення |
- Ціна: 7 072 ₴





