
Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium, 6.1" OLED, A17Pro Bionic, Refurbished
63 856 ₴
46 355,80 ₴
- Готово до відправки
- +380 (95) 538-87-64
Apple iPhone 15 Pro 256GB Black Titanium Refurbished
Оновлений дизайн
Дизайн нового Apple iPhone 15 Pro підкорить усіх навколо. Цей пристрій не схожий на попередні моделі, і це помітно відразу. Розроблений із використанням міцного, але легкого титану аерокосмічного класу, що робить його найлегшим в історії Apple. Крім начинки, Айфон має незвичайний і привабливий зовнішній вигляд. Навколо дисплея й задня панель має вигнуті краї для зручної посадки телефона у вашій руці.

Новий чип Apple A17 Pro
iPhone 15 Pro використовує чип Apple A17 Pro, побудований на 3-нанометровому техпроцесі. A17 Pro приносить поліпшення для всього чипа, включно з новим 6-ядерним графічним процесором, який розблокує ігровий досвід нового рівня.
![]()
Камера високого класу
Apple iPhone 15 Pro отримав нову основну камеру на 48 Мп із новою 24 МП надвисокої роздільної здатності за замовчуванням. Система камер обладнана новою 3-кратною телефотокамерою.

Нова кнопка "Дія"
Кнопка "Дія" замінила однофункціональний перемикач, який використовувався для перемикання між дзвінками та беззвучним режимом. Тепер користувачі можуть вибирати між швидким доступом до камери або ліхтарика, активацією голосових нотаток, режимів фокусування, переведення та функцій доступності, а також використанням ярликів.

Швидке заряджання
Новий Apple iPhone 15 Pro тепер використовують роз'єм USB-C — загальноприйнятий стандарт для заряджання та передавання даних, що дає змогу заряджати iPhone, Mac, iPad та оновлені AirPods Pro 2 за допомогою одного кабелю. Користувачі можуть також заряджати AirPods або Apple Watch безпосередньо від iPhone за допомогою цього роз'єму USB-C. Підтримує USB-С для передавання даних зі швидкістю до 10 гігабіт за секунду, що у 20 разів швидше, ніж раніше.

Характеристики
Зв'язок |
|
| Формат SIM-картки |
Nano-SIM e-SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.1" |
| Роздільна здатність екрана | 2556x1179 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 460 ppi |
| Тип екрана | OLED |
| Додатково | Dynamic Island Always-On display ProMotion technology with adaptive refresh rates up to 120Hz HDR display True Tone Wide color (P3) Haptic Touch |
Процесор |
|
| Процесор | A17 Pro |
| Кількість ядер | 6 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
Камера |
|
| Камера | 48 Мп + 12 Мп + 12 Мп + 12 Мп |
| Діафрагма | f/1.78 + f/2.2 + f/1.78 + f/2.8 |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 12 Мп ƒ/1.9 |
Операційна система |
|
| Операційна система | iOS 17 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS Beidou Galileo iBeacon QZSS |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Титан |
|
Стандарт захисту
|
IP68 |
| Захист корпусу |
Водозахист Влагозащита Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Інтегрований AI Компас Сканер обличчя |
| Колір | Чорний |
Акумулятор |
|
| Швидке заряджання | Є |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 146.6 x 70.6 x 8.25 мм |
| Вага, г | 187 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель Type-C to Type-C |
| Країна реєстрації бренда | США |
|
|
|
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України" за умови, що товар не використовувався (не був активований) збережений його товарний вигляд тощо. |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IPhone |
| Країна виробник | США |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Безпека | Розблокування за обличчям |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3 |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Титан, Скло |
| ОС | Apple iOS |
| Оснащення | Ліхтарик, Календар, MP3-плеєр, Будильник, Відеоплеєр, Підтримка e-SIM, Калькулятор, SOS-режим із LBS локацією телефону, Стереодинаміки |
| Роз'єми | Type-C |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт зв'язку | 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G, 4G (LTE) |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип матриці | OLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Модель телефону | Apple iPhone 15 Pro |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | MP3-мелодії, Вібродзвінок, Поліфонічні мелодії |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 2556x1179 |
| Сенсорний екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Кольоровий екран | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 460 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 187 г |
| Мультимедіа | |
| Спалах | Світлодіодна |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Ігри | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Органайзер | Календар, Калькулятор, Годинник, Планувальник завдань, Будильник |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Стереодинаміки | Так |
| Формати аудіо | Apple Lossless, AAC, MP3, FLAC |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Автофокус, Ширококутний об'єктив, Підтримка знімання 4К, Телеоб'єктив, Стабілізація |
| Зв'язок та комунікації | |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Інтерфейси | Wi-Fi Hotspot, Type-C, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | E-mail, SMS |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС, QZSS, Beidou, Bds |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Гіроскоп, Компас, Датчик наближення, Датчик освітленості, Сканер особи, Швидка зарядка, Акселлерометр, Барометр, Пилозахисний корпус, Ліхтарик |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3274 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 35 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 6 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Процесор | A17 Pro |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3780 МГц |
- Ціна: 46 355,80 ₴






