
Смартфон Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium, 6.1" OLED, A17Pro Bionic, Refurbished
61 880 ₴
44 379,80 ₴
- Готово до відправки
- +380 (95) 538-87-64
Apple iPhone 15 Pro 256GB Blue Titanium Refurbished
Оновлений дизайн
Дизайн нового Apple iPhone 15 Pro підкорить усіх навколо. Цей пристрій не схожий на попередні моделі, і це помітно відразу. Розроблений із використанням міцного, але легкого титану аерокосмічного класу, що робить його найлегшим в історії Apple. Крім начинки, Айфон має незвичайний і привабливий зовнішній вигляд. Навколо дисплея й задня панель має вигнуті краї для зручної посадки телефона у вашій руці.

Новий чип Apple A17 Pro
iPhone 15 Pro використовує чип Apple A17 Pro, побудований на 3-нанометровому техпроцесі. A17 Pro приносить поліпшення для всього чипа, включно з новим 6-ядерним графічним процесором, який розблокує ігровий досвід нового рівня.
![]()
Камера високого класу
Apple iPhone 15 Pro отримав нову основну камеру на 48 Мп із новою 24 МП надвисокої роздільної здатності за замовчуванням. Система камер обладнана новою 3-кратною телефотокамерою.

Нова кнопка "Дія"
Кнопка "Дія" замінила однофункціональний перемикач, який використовувався для перемикання між дзвінками та беззвучним режимом. Тепер користувачі можуть вибирати між швидким доступом до камери або ліхтарика, активацією голосових нотаток, режимів фокусування, переведення та функцій доступності, а також використанням ярликів.

Швидке заряджання
Новий Apple iPhone 15 Pro тепер використовують роз'єм USB-C — загальноприйнятий стандарт для заряджання та передавання даних, що дає змогу заряджати iPhone, Mac, iPad та оновлені AirPods Pro 2 за допомогою одного кабелю. Користувачі можуть також заряджати AirPods або Apple Watch безпосередньо від iPhone за допомогою цього роз'єму USB-C. Підтримує USB-С для передавання даних зі швидкістю до 10 гігабіт за секунду, що у 20 разів швидше, ніж раніше.

Характеристики
Зв'язок |
|
| Формат SIM-картки |
Nano-SIM e-SIM |
| Стандарти зв'язку |
GSM 3G 4G (LTE) 5G |
Екран |
|
| Діагональ екрана | 6.1" |
| Роздільна здатність екрана | 2556x1179 |
| Частота оновлення екрана | 120 Гц |
| Щільність пікселів | 460 ppi |
| Тип екрана | OLED |
| Додатково | Dynamic Island Always-On display ProMotion technology with adaptive refresh rates up to 120Hz HDR display True Tone Wide color (P3) Haptic Touch |
Процесор |
|
| Процесор | A17 Pro |
| Кількість ядер | 6 |
Пам'ять |
|
| Внутрішня пам'ять | 256 ГБ |
Камера |
|
| Камера | 48 Мп + 12 Мп + 12 Мп + 12 Мп |
| Діафрагма | f/1.78 + f/2.2 + f/1.78 + f/2.8 |
| Записування відео | 4К UHD (3840x2160) |
| Оптична стабілізація | Є |
| Фокусування | Автоматична |
| Спалах основної камери | Є |
| Фронтальна камера | 12 Мп ƒ/1.9 |
Операційна система |
|
| Операційна система | iOS 17 |
Бездротові технології |
|
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Технологія GPS | A-GPS, GPS |
| Супутникова система |
GPS Beidou Galileo iBeacon QZSS |
| Bluetooth | 5.3 |
| NFC | Є |
| Бездротове заряджання | Є |
| Інфрачервоний порт | Немає |
| FM-тюнер | Немає |
| Функція рації | Немає |
Інтерфейси |
|
| Інтерфейси та під'єднання | USB Type-C |
Корпус |
|
| Матеріал корпусу | Титан |
|
Стандарт захисту
|
IP68 |
| Захист корпусу |
Водозахист Влагозащита Пилозахищений |
| Технології |
Акселерометр Барометр Гіроскоп Датчик освітлення Датчик наближення Інтегрований AI Компас Сканер обличчя |
| Колір | Синій |
Акумулятор |
|
| Швидке заряджання | Є |
Габарити та комплектація |
|
| Розміри | 146.6 x 70.6 x 8.25 мм |
| Вага, г | 187 г |
| Комплектація | Смартфон Кабель Type-C to Type-C |
| Країна реєстрації бренда | США |
|
|
|
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України" за умови, що товар не використовувався (не був активований) збережений його товарний вигляд тощо. |
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IPhone |
| Країна виробник | США |
| QWERTY-клавіатура | Так |
| Бездротові технології | Bluetooth 5.3 |
| Безпека | Розблокування за обличчям |
| Вологозахищений корпус | Так |
| Колір | Синій |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Матеріал корпусу | Скло, Титан |
| ОС | Apple iOS |
| Оснащення | MP3-плеєр, Календар, Відеоплеєр, Підтримка e-SIM, Стереодинаміки, Будильник, Калькулятор, SOS-режим із LBS локацією телефону, Ліхтарик |
| Режим роботи декількох SIM-карт | Одночасний |
| Роз'єми | Type-C |
| Стан | Новий |
| Стандарт Bluetooth | 5.3 |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G (UMTS, HSUPA, HSPA), 5G |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM + eSIM |
| Тип матриці | OLED |
| Тип пристрою | Смартфони |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 3274 мА/год |
| Кріплення акумулятора | Незнімний |
| Потужність заряджання | 35 В |
| Функція бездротової зарядки | Так |
| Мультимедіа | |
| Ігри | Так |
| Диктофон | Так |
| Запис відео | Так |
| Камера на лицьовій панелі | Так |
| Кількість мегапікселів камери | 48 Мп |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 12 Мп |
| Максимальна роздільна здатність відео | 3840x2160 |
| Максимальна частота кадрів відео | 60 кадрів/с |
| Органайзер | Будильник, Годинник, Календар, Калькулятор, Планувальник завдань |
| Роз'єм для навушників | Немає |
| Спалах | Світлодіодна |
| Стереодинаміки | Так |
| Формати аудіо | MP3, Apple Lossless, AAC, FLAC |
| Фотокамера | Так |
| Функції камери | Стабілізація, Ширококутний об'єктив, Автофокус, Підтримка знімання 4К, Телеоб'єктив |
| Зв'язок та комунікації | |
| Інтерфейси | Type-C, Wi-Fi Hotspot, Bluetooth, Wi-Fi, NFC |
| Доступ в інтернет | LTE, 5G |
| Модем | Так |
| Робота з повідомленнями | SMS, E-mail |
| Синхронізація з ПК | Так |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Beidou, GPS, QZSS, Bds, ГЛОНАСС, Galileo |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Пилозахисний корпус, Ліхтарик, Сканер особи, Датчик освітленості, Датчик наближення, Акселлерометр, Барометр, Швидка зарядка, Гіроскоп, Компас |
| Дзвінки | |
| Автодозвон | Так |
| Гучний зв'язок | Так |
| Очікування/утримання виклику | Так |
| Режим польоту | Так |
| Світлова індикація подій | Так |
| Сигнали виклику | Вібродзвінок, MP3-мелодії, Поліфонічні мелодії |
| Екран | |
| Автоматичний поворот екрану | Так |
| Діагональ екрану | 6.1 дюйм |
| Кольоровий екран | Так |
| Кількість пікселів на дюйм, PPI | 460 |
| Роздільна здатність екрану | 2556x1179 |
| Сенсорний екран | Так |
| Стійкий до подряпин екран | Так |
| Технологія Multitouch | Так |
| Тип екрану | OLED |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 187 г |
| Пам'ять і процесор | |
| Кількість ядер | 6 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 MB |
| Процесор | A17 Pro |
| Слоти карти пам'яті | Немає |
| Частота процесора | 3780 МГц |
- Ціна: 44 379,80 ₴







