Мікрохвильова піч BOSCH BEL653MS3
Автоматичне приготування стало простішим.
З AutoPilot 8 ви можете приготувати їжу до досконалості. Після приміщення страви в прилад, встановіть із 8 — відповідну автоматичну програму в меню дисплея. Просто додайте вагу страви та натисніть «Старт». Потім AutoPilot вступає в володіння й визначає режим приготування, температуру та тривалість приготування. Він навіть вимикає програму ближче до кінця часу приготування. Оскільки деякі страви з автопілотом вимагають використання посуду з кришкою, внутрішні стіни також залишаються чистими.
QuickStart
З QuickStart ваша мікрохвильова піч запускається на максимальній потужності впродовж 30 секунд без додаткового настроювання.
Ідеальне освітлення продуктів
Світлодіодне освітлення: ідеальне освітлення продуктів із мінімальним споживанням енергії.
Cleaning Assistance
Ваша мікрохвильова піч злегка забруднена і ви хочете її швидко очистити? Просто помістіть чашку води з краплею рідини для миття посуду в мікрохвильову піч і запустіть. Після цього ви зможете без зусиль видалити розм'якшені залишки їжі. Купити Bosch BEL653MS3 Ви можете, оформивши замовлення в нас на сайті, а також за телефоном гарячої лінії.
Характеристики
Особливості
Фізичні характеристики
|
|
|
|
| Додатково | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Обмін і повернення товару | Обмін і повернення товару відбувається впродовж 14 днів після купівлі, згідно з законом України "Про захист прав споживачів України" |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Вбудована техніка | Так |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 25 л |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Елементи управління | Поворотні, Сенсорні |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичне розморожування | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Навісна |
| Захист від дітей | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Очищення парою | Так |
| Підтримання температури | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Режим розморожування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14.4 кг |
| Висота | 382 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Ширина | 595 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 382 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 550 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 568 мм |
| Характеристики гриля | |
| Максимальна потужність гриля | 1000 Вт |
| Тип гриля | кварцовий |
- Ціна: 14 750 ₴







